şükela:  tümü | bugün
  • laptop satın almadan önce kesinlikle periyotlarla güncellenen satın alma rehberi incelenmesi gereken site,laptoplar hakkında donanımsal ve yazılımsal olarak çok kaliteli özgün içeriğe sahip,makaleleri yazan kişinin sevdiğim özelliklerinden biri de markalara karşı objektif olabilmesi aynı zamanda da uzak durmamız gerekenleri dolaylı veya doğrudan söylemesi
  • temiz kurulum yapacaklarin ssd ve w7/w8 uefi kurulumu basliklarini okumasini tavsiye ederim.

http://www.enpedi.com/…-drive-hakknda-hersey-i.html
    http://www.enpedi.com/…ows-7-ve-windows-8-uefi.html
  • laptop konusunda geniş arşive sahip, laptop satın almadan önce mutlak incelenmesi gereken site. her ay, her sınıf için laptoplar öneren varsa kampanyaları kovalayıp, yayınlayan, laptop geliştirmeleri konusunda bilgiler veren bu sitede, yorumla yardım istediğinizde de cevap alabiliyorsanız. adresini de vereyim : www.enpedi.com
  • 8 senedir kullandığım masaüstü bilgisayarımı laptopla değiştirmeye karar verdiğimden beri yazılarını okuyup, çokçana bilgi edindiğim güzel blog. tüketici haklarını umursamayan firmaların teşhirini yapması, kampanyalardan haberdar etmesi ve hiçbir ziyaretçisine doğrudan "şu laptopu al bak o işini görür" tarzı tavsiyelerde bulunmaması da takdir edilesi.
  • pcye ilgi duyan temel bilgilere sahip fakat bazı konularda cahil olan kullanıcılar için mükemmel bi site. kullanıcıların bütün yorumlarını sabırla yanıtlayıp yardımcı olan bir nonpasaran var ki allah ondan razı olsun. mükemmel insan. sayesinde format bilmeyen ben uefi modunda format öğrendim.

buradan bir teşekkürü borç bilirim site sahiplerine ve konu sahiplerine. (tek kişiyse site sahibine*)
  • saatlerce forum forum dolaşıp bulamayacağınız şeyi şıp diye buldurur, hatta adım adım embesile anlatır gibi anlatır. windows 7 ile ilgili öyle saçma sapan öyle uç noktaları kapsayan bilgiler içeriyor ki,dünyada bu kapsamda başka bir site bulabilmiş değilim.
  • yarım saattir ne yazsam da övsem diye düşünüyorum. çölde vaha bu site. ellerinize sağlık allah klavyenize zeval vermesin*
  • bootmgr is missing gibi abuk subuk windows hatalarını internette saatlerce arayıp bulamadığım ama bu site sayesinde kurtulduğum, çözüme kavuştuğum yer. iyiki varsınız!
  • ben bunu windows7.enpedi.com uzantısıyla tanıdım. acayip güzel yer ya. ne arasam buluyorum. keşke her konuyla ilgili bu kadar ayrıntılı, güzel anlatım içeren siteler olsa.
  • windows hakkında türkçe en iyi kaynaktır. her yazdığınız yoruma mutlaka cevap veren bir nonpasaran vardır ki kendisi sitenin sahibi ve onca içeriği tek başına yapmış bir kişi. bu sitenin reklamını yapasım var. o derece emek içeriyor.