şükela:  tümü | bugün
 • laptop satın almadan önce kesinlikle periyotlarla güncellenen satın alma rehberi incelenmesi gereken site,laptoplar hakkında donanımsal ve yazılımsal olarak çok kaliteli özgün içeriğe sahip,makaleleri yazan kişinin sevdiğim özelliklerinden biri de markalara karşı objektif olabilmesi aynı zamanda da uzak durmamız gerekenleri dolaylı veya doğrudan söylemesi
 • temiz kurulum yapacaklarin ssd ve w7/w8 uefi kurulumu basliklarini okumasini tavsiye ederim.

  http://www.enpedi.com/…-drive-hakknda-hersey-i.html
  http://www.enpedi.com/…ows-7-ve-windows-8-uefi.html
 • laptop konusunda geniş arşive sahip, laptop satın almadan önce mutlak incelenmesi gereken site. her ay, her sınıf için laptoplar öneren varsa kampanyaları kovalayıp, yayınlayan, laptop geliştirmeleri konusunda bilgiler veren bu sitede, yorumla yardım istediğinizde de cevap alabiliyorsanız. adresini de vereyim : www.enpedi.com
 • pcye ilgi duyan temel bilgilere sahip fakat bazı konularda cahil olan kullanıcılar için mükemmel bi site. kullanıcıların bütün yorumlarını sabırla yanıtlayıp yardımcı olan bir nonpasaran var ki allah ondan razı olsun. mükemmel insan. sayesinde format bilmeyen ben uefi modunda format öğrendim.

  buradan bir teşekkürü borç bilirim site sahiplerine ve konu sahiplerine. (tek kişiyse site sahibine*)
 • saatlerce forum forum dolaşıp bulamayacağınız şeyi şıp diye buldurur, hatta adım adım embesile anlatır gibi anlatır. windows 7 ile ilgili öyle saçma sapan öyle uç noktaları kapsayan bilgiler içeriyor ki,dünyada bu kapsamda başka bir site bulabilmiş değilim.
 • yarım saattir ne yazsam da övsem diye düşünüyorum. çölde vaha bu site. ellerinize sağlık allah klavyenize zeval vermesin*
 • bootmgr is missing gibi abuk subuk windows hatalarını internette saatlerce arayıp bulamadığım ama bu site sayesinde kurtulduğum, çözüme kavuştuğum yer. iyiki varsınız!
 • ben bunu windows7.enpedi.com uzantısıyla tanıdım. acayip güzel yer ya. ne arasam buluyorum. keşke her konuyla ilgili bu kadar ayrıntılı, güzel anlatım içeren siteler olsa.
 • windows hakkında türkçe en iyi kaynaktır. her yazdığınız yoruma mutlaka cevap veren bir nonpasaran vardır ki kendisi sitenin sahibi ve onca içeriği tek başına yapmış bir kişi. bu sitenin reklamını yapasım var. o derece emek içeriyor.
 • türkiye'deki en kaliteli teknoloji sitelerinden biridir. net.

  içinde en az birkaç ansiklopedi dolduracak kadar bilgi var. ve sahibi bu site uğruna yıllarca emek vermiş.

  gel gör ki günde 50000 küsür hit alan, özgün ve kaliteli içerik sunan bu siteye backlink veren site sayısı sadece 110. niye mi? çünkü insanlar sitedeki yazıları okumak dışında bir şey yapmıyor. çoğu kişi kaynak göstermekten, adamın emeğinin karşılığını ödemeye çalışmaktan aciz. backlink veren sitelerin sayısı az oldugundan sebepten pagerank değeri de hakettiği değerin çok altında. sitedeki içeriği çalıp yayınlayan forumlar google aramalarında daha üste çıkıyor.

  yazık. bu kadar kaliteli bu kadar emek harcamış bir sitenin bu durumda olması çok üzucü bir durum.

  bu konuyla ilgili sitenin sahibi nonpasaran'ın yazdığı bir yazı.
  umarım bir gün verdiği emeklerinin karşılığını almaya başlar. kendisine teşekkür ediyorum. türk kullanıcılara böyle bir kaynak bıraktığı için.

  edit: link düzeltildi.