şükela:  tümü | bugün
 • sizsizecell tarifesi ile kullanıldığında çok içten pazarlıklı olan hat. %50 garantili.
 • şuan twitter'da tt olmuş etiket. turkcell'e karşı tepki dalga dalga büyüyor. bakalım neler olacak.
 • az once ensarcell musteri hizmetleri ile yapmis oldugum gorusme sonrasi, 150 lira vermis oldugum taahhut kaynakli ceza ile hattimi iptal edebiliyormusum.

  yarin vodafone'a gecilir...
 • yaptığı (bkz: selocan) reklamlarıyla çocuklar üzerinden insanlara sevimli gözükmeye çalışıp aynı zamanda (bkz: pedofili)'yi destekleyen
  yaptığı (bkz: 4.5g) reklamlarıyla sağladığı internetin hızlı olduğunu söyleyen aynı zamanda (bkz: turkcell'in twitter'a kapatma davası açması) ile twitter'a girmenizi engelemeye çalışan türkiye'de bulunan bir gsm operatörüne karşı açılmış tt olan hashtag
 • iyice abartmış. ensar vakfı desteği nedeniyle twitter'da kendisine boykot çağrısı yapanlara dava açmaya kalkmış.

  gözümdeki değeri sıfırlanmıştı. şu andan itibaren eksiye düştü.

  işte akp devlet kültürü böyle bir şey. maksimum yandaşlık, sıfır profesyonellik.
 • e-devlet'ten mahkeme dava sorgulamaya bir baktım davalarıma bir dava eklenmiş.. davacı turkcell...
  #ensarcell etiketine yazdığım için beni mahkemeye vermiş, manevi tazminat davası, fazlaya ilişkin hakların saklı tutulması bla bla 10.000 tl istiyorlar..

  utanmadan "davalının burada "ensar cell" şeklinde benzetme yaparak turkcell'e söylediği tartışmasızdır" yazmışlar hahaha :d
  bu ülkede hizmet veren fenercell var, bimcell var, pttcell var.. bunların hiçbirisi ensarcell etiketini üzerine alınmamış, turkcell alınmış..
  olay belli tabii ki. malum vakıfla haşır neşir olduğu ortaya çıkınca 4 gün içinde 600.000 üyeyi diğer operatörlere kaptırdılar. aradaki maddi kaybı nasıl giderecekler? ensarcell etiketine girip twit arayarak tabii ki..
  ulan bu kadar alçalacağınızı gördüm ya, o bana yeter...

  mahkeme tenzip zaptı hazırlama aşamasında, elime çağrı gelsin sosyal medyaya nasıl yayacam evrakları gör turkcell.
 • turkcell'in bu konuda açtığı tazminat davaları red edilmiş ve atılan twitler ifade özgürlüğü kapsamında değerlendirilmiş.

  ensarcell şikayetine red