şükela:  tümü | bugün
  • karaborsa satıcısı. yakında tutuklanır.
  • ensevdiğimkişiensevdiğimingilizcekelimesatisfaction.
  • sevgilisinin bana cevap vermeye gücü yetmeyince, yancisi olarak devreye girmiş yazardir. ömür boyu efendinin gölgesinde hareket edersin artik aglayan bir palyaco. dedim kafir diyip durdugun insanlar, egitimini aldigin psikoloji biliminin kurucusu ve sen dinle bu egitimi nasil bagdastiriyorsun? cevap: dinsiz kafir. peki dedim erkek bir danisaninla ofisinde basbasa kalman inandigin dine gore haram, bunu nereye otutturacagiz? cevap: yine benzer; stretoiplerle hareket eden bir dinsizmisim. yanıt yine yok, hakaret var yani. peki dedim senin inandigin dine göre kadin- erkek karma egitim almaniz haram, bu neye girer? cevap aynı. peki dedim eşcinsel ya da evlilik dışı ilişkisi olan bir danisanini, günahkar olarak mı yargılıyorsun? yanıt yine yok; kaçak güreşme var sadece.
    peki dedim idam cezası veren şeriat ülkelerinin durumu ve yaşam kalitesi ortada. ayrıca son yüzyıla kadar sadece müslümanlar değil, tüm insanlık kısasa kısası benimsemiş de bu neye çare olmuş? elbette cevap veremedi. bak dedim medeni ülkelerde pedofiller önce ağır ceza alıyor, hapisten çıkınca da ifşa edilerek elektronik pranga ile takibe alınıyor bu kişiler; bundan ağır ceza olur mu? hem damgalanip, tüm mahalleye rezil oluyor, hem de bir çocuğa yaklaştığın anda öten pranga sayesinde enseleniyorsun. cevap pis kafir ayarında bir şey. peki dedim idam ve organ kesmenin geriye dönüşü ve telafisi yok, bir hata yapılmasi mümkün değil mi? cevap yine yok tabii. bak dedim abd'de 186 mahkum, dna analizi ile son anda yirtmis idamdan, pis bir kafir olduğum için bu da yalan tabii. peki dedim müslümanlar sıkışınca niye seriatla yönetilen ülkelere değil de, medeni hukuk ülkelerine sığınıyorlar? onlar müslüman degil, kafirmis çünkü. peki şirkin affedilmeyen tek günah olduğunu iddia edip, herkesi kafir ilan eden bu arkadaşlar ne oluyor? sen yaratıcı mısın da benim ve beğenmediğin müslümanlar hakkında hüküm veriyorsun? son nefeste kimin neye inanarak can vereceği hususunda inandiginiz dine gore allah dışında kim bilgi sahibi? kaldi ki benim kendime gore bir yaratici inancim var ama bu islam'in tarif ettigi tanri degil demisim.

neyse tencere kapak tam birbirinizi bulmussunuz. bu nefretle mutlu olmaniz mümkün olmadığı icin de, size herhangi bir sey dilemiyorum. sadece ne kadar çelişki barındıran bir bünyeniz olduğuna bir gün ayilsaniz keşke. umarım nikah olmadan birbirinizin elinizi tutmamissinizdir. ailenizin bilmedigi nikah da, dininizde gecerli degil, haberiniz olsun gencler. ayrica kizillik nereden geldi, onu da anlamadim? kendimi ne sosyalist, ne de komünist olarak tanimliyorum ben. neyse analiz duzeyleri buysa demek. koskoca psikolog olarak, sevgilini üstüme salman da pek ayıp olmus. bak şimdi ben seninle değil de, sevgilinle mi mesajlastim acaba ağlayan bir palyaço? şimdi bayağı bir kuşkulandim bu durumdan?
  • kendi sorduğu sorulara kendi cevaplarını verip yalandan diyaloglar oluşturan, akıl yoksunu dahası da kendini akıllı sanan bir adet heva ehli kafirin nick altına entry girdiği sözlük yazarıdır.
    (bkz: @kargakargagaakdedi)
  • https://eksiup.com/3a60ff1f668

https://eksiup.com/a6706d89d14

hihi tabii sevgilinle mesajlastigimizi uyduruyorum ben. klasik dinci yalanları ve manipülasyonlarina alisigim ben de siz çok hazırlıksizsiniz. ispatlamamin mümkün olmadığı bir veri kullansaydiniz bari. bu üstün zekanizi neye borçlusunuz acaba? üstte benim sorum, altta ise sevgilinin cevabı var, kim uyduruyormus? diğerlerini de yayınlayayim istersen.

edit: bak size çok faydalı bir makale bırakıyorum. ilkel toplumlarda kısasa kısas, idam ve intikam nelere yol açıyormus görün. sevgilin psikolog madem, bu araştırmalardan mutlaka haberdar olmalı:

http://m.t24.com.tr/…social&utm_content=sharebutton
  • böyle kavga olmaz. kavga dediğin iki satır küfür edilir dağılınır.
    kutadgu bilig bu kadar uzun değil.
  • iddia ettiği şeylerle ispat diye önümüze koyduğu mesajlaşma kesitinin ne kadar da alakasız olduğunu bize gösteren, o kopasıca dilinin yalana ne kadar da alışageldiğini anladığımız, aciz olup bunun bile farkında olmayan bir zavallının, nick altına kusmaya devam ettiği yazardır.

eşim, senin gibi bir kafirin allah'ın diniyle alay edip küçümseyen, allah'ın ayetlerinin kendi küfrünü arttırdığı bir deist kafalının sorduğu sorulara cevap vermek zorunda mı? hadi böyle bir hata etti-ki kendisi de elhamdülillah farkında- bunu devam ettirmek haddine mi ? sen gidip kendi kendine üzerinde ahkam keserek bocalayıp durduğun meseleleri diyanetin namaz kıldırma memurluğunu yapan akidesiz zındıklara sorsana. nihat hatipoğlu'na sorsana ya da "diş fırçalamak orucu bozar mı" sorusunun yanında. allah seni saptırmış, sen de iyice insi şeytanlığa soyunmuşsun; ama bizim boyumuz aşar seni elhamdülillah.
  • ovvv meğer ebu hanzala'yi öven kafa kesen bir ışid kafaliya bulaşmışim. yalnız bunlarin beyni harbi çok enteresan çalışıyor ve uzmanlarca bayağı bir incelenmesi gerekiyor. sistem tagutmus ama eşi tanımadıkları bu sistemin maaşını kazanmaya başlamış. bu nasıl bir çelişkidir? abla daha da enteresan bir vaka. gelin kaynana ilişkisi üzerine güzel bir yazı yazmış, hatta altına imza atarım o derece. kaynananizla don alışverişi yapmayın, birey olun, mesafe bırakın demiş. bu mecrada ise tartışmamıza eşi olduğunu söyleyen bir beyi bulaştırıp, benim üstüme salmış. oturduğum yerde de kedi sevgim yüzünden iki erkekle tartıştım.onlarin da eşi kediden korkuyormus ama kadınlar değil de, adamlar çıkıp benimle tartıştı.
    bir erkeğin arkasına saklanacaksan nerede kaldı senin bireyligin ablacığım? bu kadar çelişki, inandığın değerlerin tam zıttı şeklinde yaşamak bunyeyi yormuyor mu?

yakında çift olarak ışid' e katiliminizi bekliyoruz. ben yolumu yıllar önce çizdim, kimseye soru sormaya ihtiyacım yok. siz de laftan anlamadığıniz ve sizinle sağlıklı tartışmak mümkün olmadığı için bir şey demiyorum artık. "idam cezasında insanlar hata yapamaz mı, bak abd' de 186 idam mahkumu son anda dna analizi ile yirtmis ? dedim, bu soruya bile cevap yok. varsa yoksa, kafir, dinsiz. şu soruya cevap vermek ne kadar zor olabilir? idam talep edenler, kimlerle saf tuttugunuzu iyi görün.
  • ruhsal sorunları olan, obsesyonlara boğulmuş, iç huzurunu kaybetmiş, birçok dinden açık bir şekilde çıkmış insan gibi kopardığı bağları iç dünyasında sürekli telafi etmeye çalışan, kendisini rahatlatmak için savunma mekanizmalarından başını kaldıramayan bir adet zavallı insanın zoruna gitmiş müslüman yazar.

bu zavallı saldırgan insan (bkz: kargakargagaakdedi), muhtemelen hurafelerle dolu inançlarını islam sanan kafir bir aileye mensup olduğu ve bu bozuk inancı islam sandığı için kendisi de en az ailesi kadar zavallı bir tip, acınası.

hem ruhsal açıdan hem beyin gelişimi açısından tartışmaya değer bulamadığım için köpürüp durmuş kendini yiyip bitirmiş ama ne yazık ki fikir açısından da ahlak açısından da en ufak şey tartışılamayacak bir insana saniyemi bile veremem. zaman kıymetlidir, zavallı insanlara harcamaya değmez.
  • bak bak hem hukum allah'ındir diyip, hem de insanları kafir ilan edenlere bak. siz kimsiniz de benim aileme dil uzatiyorsunuz? kimin ibadetlerinin kabul olup olmadığını, kimin allah katında değerli olup olmadigini kim biliyor? size cennetten tapu mu gönderildi, ya da üstün kullar olduğunuza dair bir belgeniz mi var? allah yetki mi verdi size kimin kafir olup olmadığına siz karar verin diye?

ortadoğu'nun niye bu kadar kanlı ve saldırgan bir coğrafya olmasının en güzel orneklerisiniz. kafa kesmekten, hakaret etmekten başka bir şey bilmeyen yaratıklar. mantıklı bir cevap yazmak için vaktiniz yok ama hakaret için var öyle mi? riyakarliginizi yesinler sizin. kadın olduğun için şunların arasına girmene uzulmustum ama tam layigini bulmuşsun. bir daha bir şey yazmayin küfür ve şiddetten başka bir şey bilmeyen zavallılar. allahcilik oynadıklarının farkında da değiller.