şükela:  tümü | bugün
  • ensonhaber'den tarafsız haber beklenmez ama bugün iddia ettikleri üzere öyle yapıyorlar. tamamen; "akp boşuna uzatma işi, adamlar kazandı işte" demeseler de, hürriyet başta olmak üzere diğer havuz medyasına nazaran daha çok doğru haberleri sıralamışlar tek başlıkta.

link
  • vay be haber alma hakkınıza sahip çıkın bizi destekleyin yoksa baskı yiyoruz demişler. keşke hep bu çizgide olsalar.
  • ensohhaber de tarafsız haber yaptığını savunmaya başladıysa bir şeyler değişiyor demektir. şuan kimsenin objektif olabildiğini sanmıyorum inanmıyorum da. ama bu kadar çabuk da satmayın kardeşim insanları :).
  • emekliye müjde! haberi ile aynı orantıdadır.
  • ensonhaber'in anti-pelikancı cephede olduğunun vesikasıdır.
  • seçim sonuçlarının yarattığı en önemli kırılma noktasıdır. sözlükte üst sıralarda yer alıp üzerinde tartışılması gereken konudur. akp içindeki hiziplerin pozisyonunu kestirmek için takipteyim.

altta yatan sebep ne olursa olsun şu fırtınalı günlerde yazılarındaki usluptan dolayı ensonhaber etörlerini tebrik ediyorum.
  • 31 marttan bu yana adam akıllı bir haber sitesi olmuş durumda. gerçekten hayret verici ama adamlar bildiğin artık muhalif haberler de yapıyor.
    başarılarının devamını diliyorum.geçmişten bugüne boşu boşuna girmiyormuşum diye beni de mutlu etmiştir.
  • yani demek ki bu adamlar akp'li falan olduklarından, olayları öyle algılayıp öyle gördüklerinden yanlı haber yapmıyormuş, bildiğin yavşak, ve para için yalan yayan, çarpıtan veya gerçeği gizleyen adamlarmış, şimdi de başka bir menfaat veya hesapla tarafsız haber moduna geçmişler.