şükela:  tümü | bugün
  • öyle bir insan düşünün ki "naber lan yarram?" diye mesaj atsanız aklından geçen ilk düşünceler "naber lan yarram başlığında ispiyonlanacak entry var mıdır acaba... dur bakiyim lan bi, geceyi başarılı ispiyonla kapatalım" oluyor... gammaz değil, insanüstü gammaz kendisi.

göt korkusundan gelen edit: olm "yarram" dedik diye ispiyonlama lan bunu da, yatarayak çaylak olmayalım amına koyim.
  • tesadufen bu ulkede dogup tesadufen bir dinin mensubu olan ve "ya$amin amaci nedir" sorusunu tum gizemlerin anahtari zanneden yumurtali ispanaklarin ele$tirilerine kulak asmadan, goru$lerini gururla dile getirmesi gereken insan.
  • yav muhtemelen kızacak yazdıklarıma karizmayı çiziyorum diye ama elimde değil yazmalıyım bunları. ben -belki benim ayıbım- nickiyle bi kaç gün önce karşılaştım birilerinin laf etmesi münasebetiyle. sonra bugün de kendisini gördüm. hastası oldum. yani başka ifadesi yok. böyle bir güzellik yok arkadaş. o saçlar o gözler nasıl bir ışıl ışıllık anlatamam. gülüşü ayrı güzel, içişi ayrı güzel. şeytan diyor yakala sıkıştır sık yanaklarını, öp böyle bir yandan da ısır. bırak bu hain planları dokundurtmadı bile kendine kuul abi. gider ayak zorla bir yanağını sıkıp öpebildim o kadar. ama kararlıyım, gittiği zirveleri takip edip taciz çalışmalarımı sürdüreceğim. 41 kere maşallah demeyi de borç bilirim.
  • kendisine mesaj atan yazarların bir şekilde müzelik olduğu yazar.
  • entikitel muhtemelen sözlüğün en genç yazarlarından, ama buna rağmen sözlük formatına şaşırtıcı dercede hakim bir yazar kendisi aynı zamanda...

olası bir related link;
    (bkz: ben birinci nesilden beri ekşi sözluk okuruyum lan)...
  • çocukluk arkadaşı denilebilecek insan. olgun, kültürlü, aklı başında ve sevilen insan. *
  • öngörünün dalağını yarmış bir insanoğludur. #10380905 ayrıca #10381123
  • radarlive'da dudagini yanlislikla sisirtmis zipir. konser alaninda, aralardan yag gibi suzulerek en one gecmesi takdire sayandir.
    ~
  • yukarı mahallenin çocuklarından. elimizden büyümediyse de, bundan sonra büyüyecek gibi. ayranla sütü karıştıran güzel simalardan biri. bir de çekirdek ailesi düşünülünce, en son bunu tanıdım ya neyse. yaştandır değil mi uykusuz kardeşim? ağaç, yaşken eğilir derler, bir de bizim mahallede...
  • türkiye'yi kurtaracak ve her platformda ön plana çıkaracak süpermendir. şu sıralar henüz süperboy rolünde.

edit : uykusuz gece etkinliği kapsamında antrepo'da sanat eserlerini akıllara durgunluk verecek derecede zekice uzaktan sessizce süzmüştür.