şükela:  tümü | bugün
  • entrylerimi okumaya üşenenler için
    özet geçiyorum;

türk'üm
    doğruyum
    çalışkanım

atatürk milliyetçisi
    öyle 2. falan değil atamın kurduğu cumhuriyetin cumhuriyetçisi
    laik
    devrimci
    halkçı
    ve devletçiyim.

1600 küsur entryli bir yazar olarak nick altımda kendimi tanımlamak bana zul. ben diyeceğimi çoktan dedim. anlatmak istediğimi her entrymde anlattım. troller de çok iyi anlamış ve bir taraflarına epey batmış olmalı ki nick altımı mesken tuttular.

bir insana o her kimse, her ne ise, olduğunun tam tersini söylemekten, yamamaktan büyük haksızlık, arsızlık yoktur ve troller arsız olur.

bu arsızlara yeterince tahammül ettim. kendi çapsızlıklarını, kendi karakter bozukluklarını bana yamamaya çalışmalarını yeterince olgun, yeterince serinkanlı karşıladım.

fakat buraya kadarmış. benim nick altım trollerin oyun bahçesi değil. hesaplaşacağız.
  • küfür, tehdit ve iftira yazarıdır. (bkz: #83311456)
  • gerçeğin fotoğrafıdır, troll gözleri kör eder.
    gerçeğin sesidir, troll kulakları sağır eder.
    yazar gibi yazardır.

ve her gerçek yazara musallat olan, çapsız, sözlük beslemesi bir nick altı sıçanı illaki vardır.
  • taşralı tekke farelerinin kendi yaşam öykülerini, kendi görgüsüzlüklerini yamamaya çalıştıkları cool, rafine, batılı yazardır.

kurtlar vadisi gibi gülünç hamaset, sözde milliyetçilik, mafyavari kıroluk ile
    entelsiz dantel'in özden gelen atatürk milliyetçiliğini karşılaştıran, kendi dile düşmüş bir meczuptur.
  • (bkz: gaza gelmiş çoluk çocuk)

kurtlar vadisini lisedeyken ceket giyip izlemeye giden bir vatandaş. kendini çok ciddiye alıyor yazik ahhhahah.

(bkz: meslek lisesi terk)
  • hiçbir kaynak ve konu belirtmeden küfür ve hakaret ettiğimi iddia ederek iftira atan bir de benim çete ile falan ilişkili olabileceğimi yazan vicdan yoksunu ve yalancı olan yazar kişisi.

kendisi küçük bir çocuğa saldıran köpekleri "köpek dostları" olarak adlandıran ve köpeklerin kız çocuğuna saldırmalarını haklıymış gibi göstermeye çalışan son derece hayvansever bir insanmış ama niyese o günahsız, kanlar içinde kalmış olan kızcağızı sevmiyor hatta utanmasa köpekler tarafından saldırıldığı için çocuğu suçlayacak. ben de özelden attığım mesaj ile ne kadar vicdansız olduğu ve aynı şeyin başına gelmesini sonra da birisinin çıkıp aynı yorumları yapmasını söyleyip engelledim ve şuan engeli kaldırınca yeni farkettim ki kendisi hakkımda "küfür ve hakaret eden yazar" gibi bir entry girerek iftirada bulunmuş. bari kaynak göster, ne küfür ne hakaret ettim söyle de insanlar kim yalancı kim iftira atıyor görsünler sayın vicdan yoksunu yazar.

buyrun iftirada bulunduğu entry: (#82851342)
    bu da son derece vicdansızca yazdığı ve kendisini özelden vicdansız diyerek engellememin sebebi olan entry: (#82612115)

not : bir de bu arkadaş özellikle kendi nickinin altındaki entry'leri kendine ait diğer çaylak ve yazar hesaplar ile favlayarak kendini haklı çıkarmaya çalışmış :)) gerçekten ne diyeyim bilemedim sözlük çoluk çocuk dolmuş.. kendi başlığı altındaki övgü dolu entrylerdeki favlara bakarak bu yaptığını rahatça anlayabilirsiniz. adam resmen başka hesabı ile kendini övüp bir de 9 ayrı hesabından kendini favlamış ya hahahaha yazık gerçekten.
    buyrunuz utanır da siler belki diye kanıt: https://eksiup.com/p/un803626efkq

diğer yazar hesabı da feronia2200, o hesabın nick altında da yine kendini öven entryler girip diğer hesaplarından favlamış. işsizlik güzel şey gerçekten :))

edit: yazdıklarımı hazmedemeyip hakkımda yan hesap olduğum yalanını atmış :) yani ne diyeyim boş adam işte, 0 kaynak 0 kanıt sadece iftira atıyor kendisi. yan hesaplarının ssini atınca çıldırdı tabii arkadaş o da haklı ne yapsın.
  • sizin derdiniz ne? bence o güzel parmaklarınızı boşuna yormayın. merak ettiğim tüm bunlar boş gelmiyor mu?
  • tanım: farklı profilleriyle nick altında ahkam kesen sosyal medya sapığının hakkında hiçbir şey bilmediği güzide yazar.

bir de, ironiye bak! sözleşmiş gibi, 7 dakika arayla hem entelsiz dantel'in, hem benim nick altımıza gelip pisleyenler, bizi paranoyak ve çoklu profil olmakla itham etmiş. kişi kendinden bilirmiş işi.

gündemde taze bir polemiği olmayan, aylardır ekşi'ye entry bile girmeyen entelsiz dantel'e ve o zannettiği bana, 3 farklı nickle, 7 dakika arayla 4 entry girmek neyle açıklanabilir?

tanım: multiple personality disorder'dan muzdarip, kıskanç, tekke faresinin beyhude uğraşıp durduğu yazar ötesi.
  • https://eksiup.com/p/9f77963n38pd

nickaltima gelip hamdi bana mesaj atti diye algi yapmaya calisan yazar. yukarida beni fetocu olmakla sucladigi entrylerini sansurleyerek vermek zorunda kaliyorum ki yonetime aglamasin; acikca goruluyor kim kime once mesaj atmis.

aglayacaksaniz oynamayalim dedirten, feronia2200 ve imecacirem hesaplarinin sahibi yazar. kendince grup yaratmis. ilk defa gordugumuz sey sanki 3-5 caylak hesabi acip kendi nickaltinda kendi entrylerini favorilemek.

saga sola da cete misiniz, hep birlikte mi saldiriyorsunuz gibi suclamalar yapmasinin nedeni kisinin isi kendinden bilmesidir.

kendi entrysini favorileyen caylaklarin hepsinin 10 entrysi olmasi detayini kacirmis ama. belli oluyor entelsiz dantel. kendini komik duruma dusurme.
  • ancak biri gelip nick altına sıçarsa, sıçanın nick altına iadei ziyaret yapan şerefli yazar.

iddia edildiği gibi "hamdi bana mesaj attı" demeyen yazar.
    "hamdi nick altıma sıçtı ve baa deebi deebi dooo'ya yazdığım şeyi hamdili hesabına yazdığımı iddia etti. götümle güldüm şapşallığına" diyen yazar.

sözde pitbull entrym yüzünden kudurduğunuz da yalanmış demek.
    şimdi bir de 2017 deki mesajlar algısı çıkmış. vayy arkadaş! bu neyin kini? neyin çeteresi? varsa öyle bir mesaj reply etsene özelden. neyin çeteresiymis? ne oldu da kudurdun yine durduk yere? bir anlasak.

edit: mesaj kutuma ve arşivime baktım aparkat veya hıyar hiçbir hamdiyle hiçbir mesajlaşmam olmamış. başka hesaplarıyla yazışmalarımı hamdi karakterinin ruh haline bürünüp okuduysa bilmem.