• hayal dünyasında yaşayan öfke dolu biridir. küfür ve hakaret etmekte beis görmez. binlerce başka nickim olduğunu, birasına ilaç katacağımı, sürekli entrylerini eksilediğimi, türk çocuklarını sevmediğimi, ona komplo kurduğumu, çete üyesi olduğumu ve paralı troll olduğumu iddia etmektedir. bunlar asılsız ve dayanaksız hayal ürünleridir. (bkz: #83311456) diğer nick altı yorumlarını da okursanız nefretten beslendiğini göreceksiniz.
  • kendisi nick altimi, bu (bkz: #137904133) yazarin uydu merici oldugu icin pislemis bir yazardir...

yazik, tengri kimseyi meric olacak kadar dusurtmesin...
  • (bkz: çirkefe taş atma, üstüne sıçrar) sözünü bir an için unutarak kendisine eleştiride bulunma gafletine düştüğüm, eğitimin üniversite bitirmekten ibaret olmadığının bir örneği olan, insanları sağlık çalışanlarına karşı şiddete teşvik eden, bunu katledilen bir hekim için açılan başlığın altında yapan, son derece gaddar, kendi iç dünyasındaki travmalarını saldırganlıkla ortaya koyan şahıs. hekimleri bilgisine göre seçiyormuş, kendisinin alanı olmayan tıp konusunda uzmanlaşmış hekimin bilgisine ne kadar vakıf olacağı meçhul. ülkede sadece 15-20 tane iyi hekim olduğunu düşünüyor, kendi deyimiyle “eşek yükü kadar para” ödeyerek en bilgili doktorlara muayene oluyormuş. devlet hastanelerine giden insanlara da içinden acıyor muhtemelen, dünyayı kendi minik penceresinden görüyor.
    ülkedeki köklü üniversite hastanelerini, yıllarca emek vermiş saygıdeğer hocalarımı, mesleğini en güzel şekilde icra eden örnek alınası meslektaşlarımı düşündükçe kendisinin adına utanıyorum. acil şifalar dilerim.
  • feronia2200 denilen müptezelin hakkımda ileri sürdüğü mesnetsiz, “aktrol” ve “mira'yı öldürmeye teşebbüs edenleri korumak” iddialarını favorileyen ve bu sözde yazar bozuntusuyla enteresan bir göbek bağı olan boş tenekenin tekidir kendileri.

bir de burada; boyuna bosuna, etine buduna bakmadan ve hiç mi hiç utanıp sıkılmadan milleti mahkeme ile falan tehdit etmiş. öncelikle birbirlerini durmaksızın yıkayıp yağlamalarına bakarak, bu iki hesabın aynı kişiye ait olduğunu düşündüğümü söylemeliyim.

velev ki burada, birbirleri ile toksik ilişki halinde bulunan iki farklı kişiden bahsediyor olalım. o halde “entelsiz dantel” denilen yazar müsvettesi, sana sesleniyorum; bak ahbabın olan “feronia2200”e meydan okudum ve onu, eğer varsa; şerefi, haysiyeti ve namusunu ortaya koyarak hakkımda ileri sürdüğü iddiaları ispata davet ettim. aradan günler geçtiği halde cevap vermediği gibi, tam bir şahsiyetsizlik örneği sergileyerek o rezil, o aşağılık entry'sini silecek kadar bir duruş bile ortaya koyamadı. entry'si hala orada bir şahsiyetsizlik vesikası olarak duruyor.

görüyorum ki sen de bu rezil entryi favorileyerek rezalete ortak olma konusunda gayet iştiyaklı bir tavır sergilemişsin. ha, entryi yanlışlık ile favorilediysen (ki olabilir) buradan seni, favorini geri alman hususunda uyarıyorum. yok eğer bilinçli olarak favoriledim ve hareketimin “arkasındayım” diyorsan, seni de (tıpkı entry sahibi gibi) bu alçak iftiraları ispata davet ediyorum. eğer ispatlayamaz ve gerekli özrü de dilemez isen sen de en az feronia2200 kadar namertsin, müfterisin. hadi sana fırsat; “aktroll” olduğumu ve “mira'yı öldürmeye teşebbüs edenleri koruduğumu” gösteren tek bir entry'mi bul ve beni tüm kamuoyu önünde rezil et. bekliyorum.
  • 2-3 kişi sürüyle geziyor bunlar. biri size musallat oluyor sonra hoppp arkadaşlarına salyalı sinyaller gönderiyor onlar da nick altınıza koşuyor…

kendisini tanımam etmem, nick altıma koca bir pislik bırakmış… heralde liderleri koşmuş bilemiyorum. işim olmasa davayla falan uğraşırım da gerçekten işim var…

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

tanım: kalitesiz bir ok trol.
  • nick altında kendisine ait olmayan sıfatları iliştirenlerle mahkemede hesaplaşacak yazar.
  • aha damlamış çirkef!

akp döneminde yetişmiş bir doktorcuk nick altıma gelmiş ve kendi sıfatını bana yamayıp hakaret etmiş. üstelik ağır bir iftira da var.

temmuzda konya'da öldürülen doktor başlığına yazdığımı ve doktor şiddetini teşvik ettiğimi iddia ettiği entrymi, taa 2 yıl önce doktorların silahlanmasıyla ilgili bambaşka bir başlığa, doktorlara silah değil, kitap verilmesi gerektiği ana fikriyle yazdım. işte ispatı, entrym şu: #106150187

silahlanmak tutkusuyla yanıp tutuşan bu akp doktocuğunun yazdığı, halka intizarlar ettiği entrysi de şu: #139677107

özel mesajla taciz ettiği yetmemiş, nick altımda yalan atıyor. o kadar halk düşmanı ve o kadar çok silah istiyor ki, doktorun silahlanmasının hekimliğin tabiatına tamamen zıt olduğunu bile idrak edemiyor.

entrymde kendisini çıldırtan şey hekimlerin silahının bilgi ve özen olması gerektiği vurgusudur. yanlış organı ameliyat eden, hastada makas unutan, yanlış tedavi eden binlerce haber duyuyoruz yıllardır. yetersizliğin mücadelesi silahla olmaz bilgiyle olur.

ellerine düşelim, doktorsuz kalıp inleye inleye geberelim diye intizarlar ettiği güruhta olmadığımi anlayınca daha da çıldırıp seçimlerime dil uzatmaya kadar vardırmış.

tıp eğitimim olmadığı halde hangi doktorun iyi olduğunu nereden bilip, nasıl seçebilir mişim ki? zavallı bir soru bu. başka hiçbir doktorun yapamadığı tedavileri yapabilen doktorlar var. biri diyor ki ben yapamam, diğeri yapmış zaten tedavi ettiği vakalar var. çok mu zor ayırdını yapmak?

tanım: akp dönemi doktorcuklarını ve iftiralarını nick altında istemeyen yazar.
  • üstteki *ampul, ampul olmayan nicklerin altına gelip "oktrol" diye sıçıyor.

nerde be gülüm? oktroll olmak kim, ben kim? ben bir garip özgür ruhum. bir taraftan senin gibi aktroller, bir taraftan son 3 gündür imamoğlunu eleştirdim diye chpliler gagalıyor.

hahaha şimdi fark ettim, hem kalitesiz bir oktrol demiş, hem de liderleri heralde demiş. kalitesizi lider yaparlar mı yav? yoksa sizin mahallede öyle mi?
    ilahi!
  • tanım: farklı profilleriyle nick altında ahkam kesen sosyal medya sapığının hakkında hiçbir şey bilmediği güzide yazar.

bir de, ironiye bak! sözleşmiş gibi, 7 dakika arayla hem entelsiz dantel'in, hem benim nick altımıza gelip pisleyenler, bizi paranoyak ve çoklu profil olmakla itham etmiş. kişi kendinden bilirmiş işi.

gündemde taze bir polemiği olmayan, aylardır ekşi'ye entry bile girmeyen entelsiz dantel'e ve o zannettiği bana, 3 farklı nickle, 7 dakika arayla 4 entry girmek neyle açıklanabilir?

tanım: multiple personality disorder'dan muzdarip, kıskanç, tekke faresinin beyhude uğraşıp durduğu yazar ötesi.
  • ancak biri gelip nick altına sıçarsa, sıçanın nick altına iadei ziyaret yapan şerefli yazar.

iddia edildiği gibi "hamdi bana mesaj attı" demeyen yazar.
    "hamdi nick altıma sıçtı ve baa deebi deebi dooo'ya yazdığım şeyi hamdili hesabına yazdığımı iddia etti. götümle güldüm şapşallığına" diyen yazar.

sözde pitbull entrym yüzünden kudurduğunuz da yalanmış demek.
    şimdi bir de 2017 deki mesajlar algısı çıkmış. vayy arkadaş! bu neyin kini? neyin çeteresi? varsa öyle bir mesaj reply etsene özelden. neyin çeteresiymis? ne oldu da kudurdun yine durduk yere? bir anlasak.

edit: mesaj kutuma ve arşivime baktım aparkat veya hıyar hiçbir hamdiyle hiçbir mesajlaşmam olmamış. başka hesaplarıyla yazışmalarımı hamdi karakterinin ruh haline bürünüp okuduysa bilmem.
hesabın var mı? giriş yap