aynı isimde "entourage (film)" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
 • microsoft'un macintosh için yazdığı email programı.
 • mark wahlberg'in hayatından ilham alan ve kendisinin executive producer olarak görev yaptığı hbo dizisi. açıkça dizide mark wallberg'in ilk ünlü olduğu zamanlarda yaşadıklarını anlatıyor.
 • microsoft'un macintosh icin hazirladigi e-posta ozelligi de bulunan bir program.

  http://www.microsoft.com/…04.aspx?pid=entourage2004
 • hbo'nun "starlet ve kankaları" temalı yeni (sayılır) dizisi. bir gün türkiye'de gösterime girerse, adı da "kankagiller" olmalı. "kıl herif ve kankaları" da olabilir. dizide canlandırdığı yükselişte olan genç jön tiplemesinden çok uzak, esmer, bukleli, nasıl desem, tirit bir tip ve birbirinden antipatik ve zevzek arkadaşları, holivud ortamlarında yükselmeye, bir yandan da her gece başka bir aleme akıp mümkün olduğunca çok sayıda kadınla birlikte olmaya çalışıyorlar. hatta inanır mısınız, bir bölümde bütün california'da marijuana bitiyor da, meczup ama tehlikeli hippi rolündeki val kilmer'la karşılaşıyorlar. starletimizin en yakın arkadaşı ve asistanı olan, cin olmadan adam çarpmaya çalışan zibidiyi de metin uca canlandırıyor. bu kısa ve şapşal dizideki altın madeniyse, starlet'in çakal menejeri ari'yi bedene getiren muhteşem jeremy piven. kendisi her göründüğü sahnede tempoyu yükseltiyor, en antipatik olması gerekirken en beklenen oluveriyor, piven de muhtemelen bu dizi sayesinde çok yakında yükselişe geçiyor. dizinin pek o kadar da değil, ama jeremy piven'in takibindeyim. siz de olun.
 • 5 haziran tarihiyle hbo'da 2.sezonu başlayacak olan ve her bölümünde birçok ünlü konuk oyuncuyu, süper müzikleri ve the oc deki anna (samaire armstrong) yı barındıran süper dizi. 3 aydır new york'da film çeken kahramanlarımız burunlarında tüttüğü los angeles, hollywood gibi ortamlara geri dönerek, dolce vita yaşamlarına kaldıkları yerden devam ediyorlar.
 • "ben 6 yaşımdan beri şovbizinıs içindeyim lan! olay gerçekten böyle..." diyecek durumum yok tabi ama dizideki elemanların abartı yaşam tarzı yüzünden entourage'ın the o.c. tadında değerlendirilmesi kederlere boğuyor beni. insanlığı aydınlık günlere taşıyacak bi yapım olmasa da bu dizinin şöhret kavramına yaklaşımı olabildiğine gerçekçi ve eğlencelidir.* hem efenime söyliim; ilginç konusu, akıllı dialogları, iyi oyuncuları* * olan bir dizi bu. fazla derinliği yok belki ama iyi kötü şöhret yergisi de yapılıyor. sopranos'ta da bu kadar taş hatun olsaydı, o bile hafif meşrep algılanırdı azıcık...

  not:
  ulen ari gold diyorum rayn diyor melissa diyor set diyor bana.. ari, bu üçünün 45dk ettiği toplam kelamı tek başına 2 dk sıçar be.

  entourage vs the oc he mi? daha neler duyacağız ya rab! hayır utanma şunu da de tam şirk olsun;

  the 4400 vs lost*

  (bkz: cehennemde odun olmak)
 • hbo'nun son donemde tutturabildiklerinden.
 • los angeles da yaşamak gerekir dedirttiren hbo dizisi.
 • benzer bi kelime için
  (bkz: encourage)