şükela:  tümü | bugün
  • barowski isimli hiç entry girmemiş çaylak hesabıdır.

şuradan bana attığı mesajı görebilirsiniz. yönetimden hesabının silinmesini talep ediyorum.

sayfayı açamayanlar için aşağı atılan mesajı bırakıyorum. entry girerek para kazanmak istemiyorum. kamuoyuna saygıyla duyurulur. *

(#104206187) merhaba ekşi sözlükte entry girerek para kazanma ister misiniz?
    size vereceğimiz başlıklara olumlu yorum yaparak entry başı 10 lira vermekteyiz.
    ilgileniyorsanız telegram’dan konuşabiliriz. ödeme iban ile hesabınıza veya steam kod v.b olarak yapılabilir @eksisozluk2
  • az önce engelledim, bir bitmediniz ya
  • bana da yazmıştır. ben 100 lira vereyim sus dedim, yazmadı.
  • başlığı açan kişinin, teklifini kabul ettiğini düşündüğüm hesaptır. galiba işe bunu yazarak başlamış, reklamın iyisi kötüsü olmaz hesabı başka kişilere bu profile ulaşma imkanı verilmiş. büyük oyunu yine gördüm ve bozdum.

ki ayrıca 10 lira ney olm? 100 lira olsa neyse. öhöm.

ciddi reklam vereceklere aa 100 mü yazmışım 1000 olacaktı diyeceğim. bir milyona kadar gider bu döngü. ii akşmlr.
  • bu aralar bu mesajı birden fazla çaylak hesabının attığını umuyorum sözlük moderasyonu fark etmiştir. sözlükten şikayet eden çok ama, gerçek anlamda çöplüğe dönüşeceği ve bir farkının kalmayacağı kesin bu tipler yüzünden.
  • yönetim onu engellese başka hesaptan açar. çözmenin tek yolu var. çaylakların yazarlara mesaj atmasını engellemek.
  • geçen hafta 20 liraya teklif edilen entry girme bedelinin bu hafta 10 liraya düşürülmüş olması da ülke ekonomisi hakkında bilgi vermektedir.
  • bu geçen ay 20 tl'ydi şimdi 10'a düşürmüşler.
    tl'mi değerlendi ekşi'nin değeri mi düştü ?

arkadaşlar böyle kişileri anında yönetime raporlayın, topluluğun adını parayla yazı yazılan ortam olarak çıkarmayalım.
  • 20 lira lan entry satmak. 10 lira neymiş ölücü mü?

son 3 yılda 5 kere filan teklif aldım.
  • kalemini satmak bu kadar basit olmamalı. insanlar bir hizmet alacakken bu platformdaki yorumları inceliyor. lütfen reklam alacak olsanız bile aldığınız ürünleri inceleyin. insanların hakkına girmeyin.