şükela:  tümü | bugün
 • şu amunagoyduğumun sözlüğünde sadece başlıkları okuyup entry yazan, pardon sıçan, o kadar öküz var ki. öncelikle bu öküzlerin hepsinin allah belasını versin, ayrıca birde ben onların amk.

  başlıkta ironi yapılıyor mesela ama 100 tane entry'nin 50 tanesinin yazarının ironi'den haberi yok, niye? çünkü o başlık altında yazılan bir tane entry'i bile okumadılar.

  başlık altında birisi öyle bir şey yok yazıyor. hayır, öyle bir şey var diyorsun kanıtını atıyorsun. tamda senin kanıt attığın entry'nin altına başka bir öküz geliyor yine öyle bir şey yok yazıyor, niye?
  kendi entry'sinin bir üstünde ki entry'i okumadı çünkü davar.

  bazılarının attığı entry okuduğu entry'den fazla. 10 olsun, 20 olsun ama şu kadar entry okumadan 1 entry giremezsin diye bir kural konsun artık, kabak tadı verdi çünkü bu olay

  teknik olarak bir şekilde mümkün olması lazım bunun, sayfanın açık kalma süresi mi baz alınır, yoksa şu kadar zamanda bir entry atabilirsin diye mi bir sınır konur onu bilemem ama sözlük böyle çok ahır gibi oldu, okuma-düşünme özürlülerin yazdığı entry'leri görmek zorunda olmamam lazım, kapadım kapayacağım yoksa şu amunagoyduğumun yerini
 • küfürlü entry girenler uçurulsun kampanyasıyla birlikte katıldığım kampanya.