şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu gün bir yazarın haber vermesi ile başıma geldiğini anladığım durum.

  yaklaşık bir ay kadar önce şifremle sözlüğe girememiş, çok da aldırmayıp "ekşi sözlük hesabı patlasa kaç yazar la?" deyip şifremi unuttum vasıtası ile hesabıma tekrar giriş yapmıştım. hesabı patlatılan yazarlar varsa okusun, diğerleri için vakit kaybı.

  bu gün bir yazarın uyarısı ile verilen zararın farkına vardım. meğer hesabı patlatıp yazdıklarımın içine escort sitesi linki basmışlar.

  gençler, sizin de başınıza böyle bir şey geldiyse 'ayarlar' kısmına gidip yedek alın. yedek dosyasının içinde "http" kelimesini aratın.

  alakasız bir site ismi bulursanız girdiyi düzenleyip silin. benim girdilerin içine izmirdersi diye bir sitenin linkini basmışlar, bu kelimeyi aratarak buluyorum.

  tek tek bulup temizlemeye çalışıyorum fakat üst üste düzenleme yapınca da ekşi sözlük hata veriyor. alacağın olsun kanzuk, elin hekırı benim girdileri çatır çatır değiştirsin; ben temizlik yaparken "lololo"

  söz konusu site linkini içeren entryleri araştırmak için yedek dosyanızı notepad ya da excel ile açabileceğiniz gibi, benim yazdığım bir programı da kullanabilirsiniz diyeceğim ama reklam yapıyor denmesin diye söylemiyorum.