şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: al kırdınız sözlüğü işte)

edit: lan kırılmamış hep böyle kalacakmış.
    herşey pena ile başladı sonraki 2. ve 3. entryler amiga ile ilgiliydi.
    (bkz: #2) (bkz: #3)
    ben de diyorum ki şimdi amiga koyım ssg
  • sedet'in canı sıkılmaya başlamış. oynama kardeşim bozacaksın. saçma bir olay. @2 muhabbetine vurulan darbe.
  • bir gecede cahil kalmamıza sebep olmuştur.
  • eksin'de farkettiğim olay. sözlük keyfimi %20 oranında kaçırdı.
  • trabzanı olmayan bir merdivende bulunuyormuş da, her an düşecekmiş gibi bir his uyandıran uygulama. numaralar güven veren bir dayanak gibiydi, tutunuyorduk*. sanki.
  • enrty numarası ne işe yarıyordu:
    daha önce trollere eklediğimiz insanların açtıkları başlıkları anlayabiliyorduk: ilk entry görünmüyorsa ahan da troll başlığı diyip gerisine bakmıyordum bile. bu tip başlıklara özellikle entry girmiyordum.
    şimdi başlıkta yer alan ilk entry gerçekten ilk enrty mi yoğsam aslında o trollere eklediğim yazarın enrtysi mi görünmediği için troll başlıkları en az rte gibi birinin bu ülkede cumhurbaşkanı ve başbakan olması gibi muamma bizin icin.
    bu trollerin sözlükte açtığı başlıkları benim gibi engellemeye, gözardı etmeye çalışanlara atılmış büyük bir kazık ve dikkat çekmek isteyen mal trollere verilmiş bir çiçek.

hayın sedet
  • sayın amına koduklarım boş boş durmayın demiştir kendileri. misal bu enry 42. saydım
  • okunurluğu düşürdü. badilere bakıyorum mesela, eleman bir başlığa iki entry girmiş, ikisini de okuyorum. 2. yazdığı entry'de belli ki ilk yazdığı entry'e gelen eleştiri ya da eleştirileri cevaplıyor. şimdi ben baktığım an elemanın iki entry'si arasında kaç tane entry yazıldığını görmeliyim. buradan aradaki entry'leri okuyup okumayacağıma dair bir çıkarımda bulunabilmeliyim. başlıkla ilgili niceliklere hakim olunmayınca başlığın çekiciliği kalmıyor.
  • sözlükteki çöp entrylerin temizlenmesi için veya daha kötüsü otosansüre hazırlık için geçildiğini düşünüyorum bu uygulamaya, yoksa bayram değil seyran değil ne ayaksın sedet?