şükela:  tümü | bugün
  • $ukela oeehh ve çok kötü butonları ile olur. (nasip kısfmet)
  • bir bakıma öğretmenin kanaat notu vermesine benzer.

-her entry oylanmak zorunda değildir,
    -tamamen okurun insiyatifinde bir olaydır,
    -oylama için mutlaka bir kanaat oluşması gerekir,
    -oylamanın türü okurun ruh haline,cinsiyetine,ilgili konu hakkındaki tutumuna göre değişir.
  • bazen sırf iş olsun diye yapıldığını düşündüğüm etkinlik. tabi okuyan kişinin keyfine kalmış, bir şey demiyorum.
  • bazı entry'lerin, heralde yazarının yeteri kadar oylanmadığını düşünmesinden olacak, farklı zaman dilimlerinde silinerek tekrar girilmesinden, hatta hatta bokunu çıkarıp 3-4 kere aynı şeyin tekrarlanmasından sonra, "eeeah eytere bea! al sana oy" denilerek yapılması da caizdir, yapınız, yaptırınız.
  • (bkz: game theory)
  • nasıl bir gerizekalılıksa anlayamadığım şey. mika'nın lollipop şarkısının sözlerini yazdım başucu eseri oldu sanki ben yazdım şarkıyı, semiramis pekkan'ın diskografisini yazıyorum sevilmeyenlerde sanki menajeri bendim semiramis pekkan'ın. ayh.
  • artık çok az yapılan bişey gibi sanki.
  • artık zerre kıymet i harbiyesi kalmamış, güzel bi sözlük anısından ibaret eylemdir, zamanının ötesini geç artık haftanın en kötülerine girsen bile edit yapma isteği kalmamıştır. niye kötülediniz diye sormanın bi manası kalmamıştır çünkü. kötülendiği zaman yazanının kendisine çeki düzen vermesi idi sanırım birinci amaç, artık kötülenmezse iyi yazmadığını düşünmekte yazar.

hala belki suya sabuna dokunmadan sadece espri yapmış olduğunuz entry'lerin şukela mı çok kötü mü aldıkları önem taşıyor olabilir ama insan da sadece geyik entry yazacak değil ya..