şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aklına bir entry gelir fakat sanal alemden uzaktasındır. entryi başkasının girmesinden endişe edersin. bu durumda yakın bir arkadaş aranarak o entry rezerve edilebilmeli...
  • entry ortalamakda denir...
  • "ilk entrysi ben olmaliyim" gibi degisik ruh hali ve kompleksler gelistirmis insanin ekolu. kendilerinden bir anda tiksindim, insanligimdan utandim. bir insan nasil boyle bir ruh hali gelistirir sosyopsikolojik olarak incelensin butun dilegim.
  • soyle yapiliyormus bugun ogrendik*:
    bos bulunan ve hos gorulen basligin altina bir adet entry girilir, bu girilen entry garbage bir entry'dir. okundugu zaman "hmm ne ki?" sorusunu uyandirmali ama insani komunite icinde kucuk dusurmeyecek nitelikte olmalidir. bunun en kotu ornegi bir nokta isareti koymak, yani "." entry'si girmek, en iyimser ornegiyse yarim ilgili bir bakiniz vermek vesaire olabilir, atiyorum. sonrasinda ansiklopedik derin arastirmalara dalan kompleks sahibi kullanici soz konusu entry'sini editlemek suretiyle o basligi aciklayan ilk kisi olmanin gururunu hem yureginde tasiyacak hem de madalyaya uzanan ellerimize tatli bir heyecan katacaktir..
  • vay arkadaş nedir bu ya? adam sanki bilmemkim turizm web sitesinden ankara'dan istanbul'a gidecek otobüste teker üstü olmayan koltuk beğeniyor. eskiden buralar degerlenir deyip arsa çevirip gecekondu yaparlardı. demekki herşeyin bir gecekondu yöntemi varmış.
  • böyle yazanların istisnasız görebildiğim kadarıyla hepsine mesaj atıyorum soruyorum, "bunun amacı nedir?" diye; bir kısmı, "yav başlığı görmüştüm yazayım dedim," diyor, bazısı, "e işte değiştirdim ya entry'yi, ekledim bir şeyler," diyor. ama yani ilk seferde niye rezerve edildiğini kimse söyleyemiyor.

    ssg veya kanzuk; allah aşına şu entry nolarını mı getiriyorsunuz n'apıyorsanız yapın, ya da başlıklara girildiğinde entry'ler otomatik olarak karışık verilsin. hayır yani entry'de "bu da benim sikim hüsnü" diye bkz versen daha kabul görecek, bir işe yarayacak; rezervenin bu amacı bile yok! madem bilgi veremiyorsun, git daha sonra verirsin 5. ya da 6. sayfada. reklam alacaksan da açık açık entry içinde, "burayı rezerve ediyorum çünkü reklam gelme potansiyeli var," de, biz de gerçek amacının bilgi vermek değil de yer kapmak olduğunu anlayalım.