• yazarların sesine kulak verilmesine vesile olmasını dilediğim anket.

entry sıra sayılarının geri getirilmesini istiyor musunuz?
  • artık şöyle saçma sapan şeyler de yapılmasın diye oyumu attım ben de.

hayır bir şey düzelmez de ama ileride genç yazarlar rahatsızdı densin.

anketin sonucu da gösteriyor ama merak ediyorum; entry sıra no kalkınca kim mutlu oldu? ne işe yaradı? biri şunu açıklasın, gerekirse müslamanlar da ateist kardeşlerimizle el ele versin ama açıklansın şu konu mk.

o 9 oyu da sedet ile modlar mı verdi la? kıllanmıyor değilim.

edit: haksızmışım hayır diyen yazarlar da varmış. ilginç.
  • (bkz: lütfen evet)
  • güncel sonuç şöyle
    musunuz?

1. evet 1442 votes (94%)
    2. hayır 100 votes (6%)
    1542 total votes

ben o zaman oy vermemiştim ama çok da önemi yokmuş. hem sonuç ezici olarak evet hem de zaten değişiklik yapılmadı.
    o zaman entry de yazmıştım görme engelliler için çok faydası var diye...
  • kullanılan oy sayısı : 1558

geri gelsin diyen sayısı : 1485 ( %94)
    gerek yok diyenler : 103 (%6)

görsel sonuç

keşke geri gelse.

başlık açıktan sonra kaçıp giden sözlük düşmanı yazarların gidişinde ekran görüntüsü almak zorunda kalınmasa ( zan altında kalan bir çok yazarın başına geliyor )

okumaya kaldığımız yerden rahatça devam etmek eskisi gibi kolay olsa.

başlığın ilerleyişi ile ilgili sayısal veriler daha net zihinde canlansa.

algı ve görsel olarak, düzen daha somut daha net olsa.

biliyorum bir çoğunuz alıştı yeni düzene.
    fakat inkar edilmesi mümkün olmayan durum şudur ki yönetim hep sahibi benim anlayışında hareket etti. kod yazma yetisine sahip güzel dostlar çeşitli eklentiler uygulamalar ile ne emekler verdi binlerce yazarın sesine kulak verdi.
    kimimiz boyun eğdi eski havayı bulamasa da devam etti. canları sağolsun ne diyelim.
  • hayır oyu kullanan 103 kişinin ''ekşi sözlük bir sik beğenmeme timi''nden olduğunu düşündüğüm anket. geri gelsin yönünde oy kullandım bu arada.
  • 8. gelmesin. bak hiç güzel durmadı böyle..
  • seçenek olabilir görmek isteyen görsün istemeyennl görmesin referans vermek adına bence gelsin ama
  • debe'nin geri gelmesiyle tekrar gündeme gelebilecek bir konu entry sıra sayılarının geri gelmesi. 1767 kişi oy kullanmış ve %93' ü geri gelmesini istemiş.

tanım: entry sıra sayılarının tekrar geri getirilmesi ile ilgili yapılan anket.
hesabın var mı? giriş yap