şükela:  tümü | bugün
228 entry daha
  • yalnız paylaşılan görseller, instagramda muhalif linkler hep ahaber, takvim olunca olayın doğruluğu ciddi şüphede kalıyor. normalde muhalif olan linkler de inkar ediyor. yani akp’nin hukuksuzluk haberlerine tepki gösteren bizlerken, ahaber, takvim gibi basın organları da kafasına kumun altına gömen grupken şimdi tam tersi bir durumdayız. yani kafamızı kuma gömmeyelim aktroller gibi. ama bunu yapınca da bu haberdeki aktroller gibi oluyoruz. ilginç duygular içerisindeyim. ben adaleti destekliyorum ve haklı olan kazansın diyorum. ancak bu mümkün mü, bilmiyorum. chp bu başlıktaki diğer entrymde talep ettiklerimi yapmadı, şimdi zan altında bırakmak istemiyorum ama neden doğru dürüst bir açıklama yapmıyorsunuz? bu konuda haksızız, gereğini yapacağız, ilgezdiler’i ihraç ettik partiden uzaklaştırdık diye bir açıklama yapsanız bu başarılı bir pr çalışmasına döner ve sizin lehinize sonuçlanır. şu ülkede yanlışı öven çoğunluk var ama kimse şüpheli konumdakilere güvenmiyor. neden bu konumdasınız hala?

    hasbelkader size oy verenler sizi savunamıyor şu an, bence acilen bir açıklama yapılmalı. ya da şu var, kuaför haksız ve biz sırf emekçi diye onu savunmaya daha yatkınız. kanıtla o zaman kuaförün haksızlığını? ilgezdi’nin açıklaması yeterli mi? şu konumdayken?

    kafa karışıklığım geçmiyor, bu konudaki ilk entrymin üzerinden 24 saatten fazla zaman geçmesine rağmen. ayrıca ilgezdilere de hiç güvenemiyorum. umarım tatmin edici bir sonucu olur bu konunun. benim gibi size zorla, kendilerini kandırarak oy veren, kemik olmayan kitle var sizden açıklama bekleyen. bizi de düşünün azıcık.
32 entry daha