şükela:  tümü | bugün
233 entry daha
 • en az yozlaşmış siyasetçi kadar suçu varmış gibi gözüken kuaför.
  muhtemelen bu gamze mi ne mi ( yıl olmuş 2020 bizim millet hala siyasetçilerin önünde saygı duruşunda falan bulunuyor) siyasete güvenen hangi artistse, kadın ilk dükkana geldiği zamanlarda tum kuafor agamsin, paşamsin, türkiye'nin gururusun muhabbeti çekip bal döküp, değil tirnaklarini saç maç ne varsa her yeri yalayip egosunu bol bol sisirdiler, sonra bir iki gidip gelmeden sonra zubuk muhabbetinde olduğu gibi aman kocisinden rica et, bizim asma katin ruhsatını halletsin gibi kendince verdikleri rüşvetin karşılığını istediler. bu gamze de böyle emrine amede kuaför bulduğu için kocisinin basının etini yedi, kocisi de verdi ruhsatı gitti.
  siyasetçi bu durur mu? asma kat karşılığı kuaför hizmeti rusvetini çatır çutur yemeye devam etti. kuaför bir iki idare etti sonra düşünüp bu zübükten kurtulma yolunu düşündü. nasıl olsa elinde artik kapı gibi asma katin ruhsati vardı. punduna getirip siyesetçiyi seçmen kitlesi önünde rezil etti, itibarına saldırdı. böylece ayağını kesti siyasetçinin dükkandan.
  zubuk baktı? bu küçük zübükler asma katin ruhsati için verecekleri rüşvetten caydilar, bir de üzerine kişiliğine saldırdılar, sismis de sismis egosunu indirdiler, hemen kocisine gitti. oje yoksa kaçak katiniza ruhsat da yok dendi, siz kimsiniz ki benim karımın egomusuna saldırıyorsunuz dedi. sonrası malum.
  bu tür olaylar iktidar muhalefet fark etmez siyaset mevkisinde makam alınca kendisini bir anda yarı tanrı olarak görmeye başlayan tüm zübüklerde görülen sıradan bir davranıştır ve evet etrafında bu kadar çok zubukcuk olmasa bu zubukler de değil kuaför, halk ekmek kuyruğuna girse 1 kişinin bile önüne geçmeye cesaret edemezdi.
  bizim millet ne zaman torpille, hukuk dışı yöntemlerle cikar elde etmek icin siyasetçilere bel bağlamaktan vazgeçer ( ki önlerinde saygı duruşunda bulunmalarının nedeni de hep bu pis, kanunsuz işlerini kendilerinden yardim isteyerek yaptırtma durtusudur) o zaman bu tür olaylar da artık vuku bulmaz.
27 entry daha