şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • ben istanbul'da iki gece oy başında sabahladım.
  bu da yazdığım entry

  editörüm çıkardığım her dergide mutlaka imamoğlu'nun reklamını yaptım.

  ama şu 6 aylık süreç sonunda; pişmanım.
  ben şehit öğretmen aybike'nin sınıf arkadaşıyım. 22 yaşında şehit olan kardeşimin yüzüne nasıl bakacağım daha ekrem imamoğlu'nu desteklersem?

  dilek hanımın selahattin itinin yazdığı sahnelenen tiyatrosuna gitmesi ve üstelik bir de bu.

  pişmanım. teşekkür ederim ekrem başkan. mahcup ettiğin için, yüzümü kızarttığın için teşekkür ederim.

  edit:
  şu 2 dakikada 4 mesaj geldi. 2si direkt küfür içerikli. anlamadığınız şu var, burası mustafa kemal atatürk'ün kurduğu türkiye cumhuriyet'i. ve hala tek başkomutan o. atatürk cumhuriyet'ini muhafaza etmek benim en önemli görevim. yanlışa yanlış demek sırf kendi tarafımdan diye güzelleme yapmak aşağılıkça.
  karşı tarafının yaptığı hataları gösterip "onlar gibi yapsa iyi olurdu dimi ama" argümanıyla saldırmak lise 2. sınıf aklı. üzülüyorum şu halinizi görünce, hem selo sempatisi besleyip hem de ağzınıza mustafa kemal'in adını almayın, ağzınızı sikerim

  oturun düşünün biz niye iktidara gelemiyoruz diye. sizin yüzünüzden, kurunun yanında yaş da yanıyor. olan bize oluyor.

  edit oğlu edit: bana ifade özgürlüğü veya kitap karşıtlığı argümanı üzerinden saldırıyorlar. türkiye'de 81 ilde basılmaya korkulan kitapları basan bir yayinevinin editörüyüm. sizin burada adını anmaktan korktuğunuz silivri esprileri yaptığınız erdoğan'ı eleştirirken burda başlıkta yazan tüm kişilerin aylık gelirinin toplamından daha fazla tutarda yayinevine açılmış tazminat davası var, şahsıma da neredeyse onun yüzde onu kadar var.
  hadi onu geçelim, madımak'ta yanan canlarımızı bu itle kıyaslamak hakaret değil mu bu canlara? utanın biraz.
264 entry daha