şükela:  tümü | bugün
316 entry daha
  • büyük vizyoner ali koç önderliğinde fb twitter hesabı döktürmüş gene. anlamadığım, fetö soruşturmasında heralde süper lig, birinci lig vs vs her takımdan fetöcü çıktı. kimi korudu, kimi kovdu, kimi de kendini medya desteği ile hiç alakası yokmuş gibi gösterdi vs vs ve olaylar kapandı. gs kendi içindekileri kovdu, beşiktaş ve fenerbahçede kendi içindekileri kovdu. şu an ülkede siyaset içinde, iş adamları içinde serbestçe dolaşan o kadar fetöcü varken ali koç’un sadece galatasaray üzerine oynaması da komik.
    bu adam fenerbahçe’ye geldiğinde aziz yıldırımdan sonra bir oh çekmiştim ama şimdiye kadar hiç bir adam gibi sportif başarısı/finansal başarısı yok iken, her başarısızlıkta ya fatih terim yada galatasaray ile ilgili konuşan bir ergen gibi kulüp yönetmekte. (yemin ederim aynı şekilde konuşan sadece fenerbahçe’yi öven, eski şampiyonlukları konuşan ve galatasaray’a bok atan arkadaşlarım vardı lisede)
    keşke ali beyde mustafa beyde birbirleriyle atışacaklarına kendini işlerine verip daha verim alsalar yaptıklarından. (mustafa cengiz’i severim orası ayrı)
27 entry daha