şükela:  tümü | bugün
330 entry daha
 • holiganlığın neden zeka geriliği göstergesi olduğunu bize uygulamalı gösteren tweetlerden biri. bu sadece fenerbahçe özelinde bir durum değil, galatasaray ve beşiktaş için de geçerli.

  bu twiti atan hesaba bakıyorsun, fenerbahçe spor kulübü. ancak ne sporla alakalı bir bilgi var ne de kulübün kendisiyle alakalı bir açıklama var. popülist söylemlerle "taraftarın taşşağını kaşıyalım" zihniyetinden başka bir şey değil. şunu anlamıyorum, gerçekten, başka bir kulübe fetöcü ya da şikeci denilince ne oluyor tam olarak? bu tarz atışmaların kulüpler bazında ne getirisi var?

  ali koça bakıyorsun, vizyon diyerek geldi her kamera karşısına geçince başka takımlara sallıyor. mustafa cengiz vs hepsi buna cevap yetiştirmeye çalışıyor.

  kusura bakmayın ama bir taraftar grubu da çıkıp "eeeh sikerim fetösünü de şikesini de, adam akıllı futbol görmek istiyoruz" demiyorsa hakikaten holiganlık zeka geriliği demektir.

  arkadaşlar, futbol dediğiniz şey bir spor. bir takımı tutarsın, o takım kazanınca sevinirsin, yenilince üzülürsün bu kadar. ve türkiyede hiçbir spor kulübü de celtics gibi, rangers gibi, liverpool gibi siyasi/sosyolojik bir geçmişe sahip değil, üzgünüm. spor yapılsın diye kurulmuş alelade kulüpler.

  siz kulüp başkanlarının sırf götünü sağlama almak için saha dışındaki olaylara bu denli vakit ayırmasına müsaade ederseniz daha çok yarrak gibi topçular görürsünüz. hadi eyvallah, allahın salakları.
19 entry daha