şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: başlığın ilk hali (bkz: turkcell'in faturalı müşterilerini s.kmesi) idi. saatlerce uğraşıp turkcell'in yaptığı anal penetrasyona nasıl en terbiyeli başlığı bulacağımı düşünürken bulmuştum bu başlığı.
  üç-dört saatte yüzden fazla mesaj gelmiş. yemin ederim ki "sen haksızsın" diyen yok. attığınız mesajlar için teşekkür ederim saygıdeğer yazarlar. bu başlıkta gündem olunsa bile turkcell'in biz enayileri takmayacağını biliyorum. en güzeli tepki koymak ve turkcell faturalı hatları kapatmak olacaktır. tasarruf edilen yıllık 4-5 bin liraya da iyi bir telefon alınıp sevdiğimiz birini sevindirebiliriz.

  https://eksiup.com/p/td325824r38n

  işte fatura detayı
  _____________________________________

  en hafif tabiriyle adiliktir.

  turkcell faturalı hat kullanan müşterilerini enayi yerine koyuyor.

  taaa geçen milenyumdan aldığım hattımı en ucuz tarifeye geçirmek istedim. internetle fazla işim olmadığından bir sene önce de en ucuz tarifeye geçtim. 50 tl ödediğim faturam şimdi 70 tl ve sadece 4gb interneti var. bu ay limiti aştım, güncel faturam 144 tl.

  lan ben parayı yoldan mı topluyorum şerefsizler? 144 tl ne lan adiler? yarın bimcell'e geçeceğim. size de bundan sonra 1 kuruş kazandırırsam yazıklar olsun bana.

  çok sinirli olduğum için doğru düzgün entry giremiyorum, özür dilerim. ama senin amk turkcell!

  edit: #100650459

  bir firmadan (en bilinen kurumsal firmadır herhalde) ahlak beklemek aptallıkmış. çünkü bütün firmalar bizi sikmek istiyormuş. kendimizi siktirmemek için muhasebeci edasıyla hesap kitap yapmak gerekiyormuş.

  sayın yazar; benim öfkem turkcell'in yaptığı ahlaksızlığa. 4gb internetli fatura 70 tl olur mu? turkcell'in yaptığı tam anlamıyla şark kurnazlığı. ben bedava hizmet istemiyorum. ödediğim faturama göre hizmet istiyorum.

  "ben yüz kişiyi sikeyim, 10 kişi hakkını aramasa kârdır." anlayışına karşıyım. bu şöyle bir şey: "ben yüz kişinin cüzdanını cebinden çekeyim, 10 kişi çakmasa kârdır."

  ben ahlak istiyorum. ülkede ahlak olsa hak arama adına kendimizi harcamayız.
133 entry daha