şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
142 entry daha
 • bence oscar'ın en güzel ödüllerinden birisi en iyi kısa film ödülü. bu kadar kısa sürede bu kadar yoğun duygular verebilmek, güzel kurgular yapabilmek başlı başına bir sanat. hepsi birbirinden muhteşem olan en iyi kısa film dalında yarışacak 5 film;
  (videolar ingilizce altyazılıdır)

  1- brotherhood - meryam joobeur ve maria gracia turgeon

  evin babası mohamed, en büyük oğlu malek gizemli genç karısıyla tunus'un kırsalına döndüğünde derinden sarsılır ve büyük bir şüpheye düşer..
  yıllar sonra gerçekleşen buluşma duygusal karmaşıklıklara ve geçmiş yaralar trajik sonuçlara yol açar.

  izlemek için

  2- nefta football club - yves piat ve damien megherbi

  güney tunus'ta, futbol taraftarı iki kardeş, cezayir sınırındaki çölde kulaklık takıp müzik dinleyen bir eşeği farkeder. ve bu eşeğin ne taşıdığından habersiz kardeşler, eşeğin taşıdığı şeyi bulunca yaşadıkları yere götürür ve gelişen olaylar.

  izlemek için

  3- the neighbor’s window - marshall curry

  küçük çocukları olan bir çiftin hayatlarının, kendi evlerinden daha çok, sokağın karşısındaki eve girince yaşadıkları duygusal değişmeler.

  izlemek için

  4- saria- bryan buckley ve matt lefebvre

  ayrılamaz yetim kız kardeşler saria ve ximena, 41 yetim kızın hayatının büyük bir trajedi ile ateşe atıldığı guatemala'daki virgen de la asuncion yetimhanesinde günlük taciz ve düşünülemez zorluklara karşı savaşıyorlar.

  izlemek için (sadece trailer var şu an hiçbir platformda yok)

  5- a sister - delphine girard

  bir acil servis görevlisi kadının, umutsuz bir durumda olan bir başka kadından çağrı aldığında tüm profesyonel becerilerinden faydalanma çabası.

  izlemek için
724 entry daha
hesabın var mı? giriş yap