şükela:  tümü | bugün
3482 entry daha
 • iş disiplini sorununu hallederse ki çok zor, başarılı olacak teknik direktördür.
  bu adamı yıllarca izledik. abartmıyorum. zidane falan bundan daha yetenekli bir oyuncu değildi. canı nasıl isterse o şekilde oynardı.
  topa hükmeden nadir isimlerden birisidir. bunu bildiği için kendi keyfine göre maç seçer, oynadığı maçlarda bile canı sıkılınca adelesini tutar oyundan çıkardı.
  yeter ki menfaati olsun, rakip falan tanımazdı.
  8000 paund bahis oynadığı chelsea maçını biliyorsunuz. chelsea'nin premier ligi domine ettiği yıllardan bahsediyorum. 2 pozisyonda iki gol attı. 45 dakika 10 kişi oynadığımız maçı stamford bridge'da kazandık.
  sinan engin'le iddiaya girip kazandığı maçları saymıyorum bile...
  lothar matheus zamanının sergio ramos ayarında defans oyuncusuydu. ne starları sert savunmasıyla maymun ettiğini bilen bilir. sergen karşısında aklını kaybetti adam. meşhur bayern münih beni araştırdı, almadı hikayesinde bayern'e sergen ismini öneren kişi de matheus'dur.
  ekstra oynadığı maç sayısı çok azdır. takımı istediğini aldıysa yoruldum amk diye yedek kulübesine kafa tutmuşluğu bile vardır.
  antrenmanlara bazen katılır. hocalarını çok sallamaz. bu tip oyuncuların kariyerleri genelde alt liglerde devam eder ve silinir giderler.
  sergen disiplinsizliği ve çalışmama azmine rağmen türk futbol tarihinin en iyi 10 numarası olarak anılıyorsa bu yeteneğe saygı duyulur.
  ben o yıllarda sergen için bu adam futbolu bırakınca sürünür. tv'lerde dramını falan izleriz diyordum. 47 yaşında hala tek sermayesi olan futbol aklıyla 8 milyon liralık sözleşmelere imza atıyor. sergen'i böyle düşünün. isterse yapamayacağı bir şey yok. sıkılırsa da vazgeçmeyeceği bir şey yok.
  edit: okuduğunu anlamayan ile yazdığını okumayan birileri zidane'dan daha iyi futbolcu olduğunu dediğimi iddia etmiş. yetenek anlamında aralarında fark yoktu. bunu çok az futbol bilgisi olan herkes kabul eder. futbolculuk bir meslek. bu meslekte sadece üstün yetenekleri sayesinde ekmek yediğine vurgu yapıyorum. adamın çıkardığı sonuç, sergen zidane'dan daha iyi futbolcu diyecek kadar kör fanatikler var. bu arada cümlesini de düzelttim. devrik de denilmez. translate bile daha iyi çevirir.
6304 entry daha