şükela:  tümü | bugün
65 entry daha
 • galatasaray'ın en pahalı transferi olan sopa yutmu$ gibi yürüyerek, elini kolunu sallayarak, burnunu karı$tırırken attıgı gollerle kısa sürede olsa herkesin agzını acık bırakmı$, kaleci korac'a bir macta be$ gol atarak belki de be$ikta$'a transferini engellemi$ olan, taraftarların süper mario'sudur..

  pazartesi geceleri saat 00:00'da yayınlanan ''eurogoals'' programının, o bölük pörcük mac özetleri sırasında portekiz liginin beklenme sebebi olmu$tur bu insanoglu. haftanın macında porto, deplasmanda sikindirik bir takımla oynuyorsa -ki ekseriyetle porto deplasmanda hep sikindirik takımlarla oynar, öyle bir mac görüntüsü vardır ki soyunma odalarında suların akmadıgı, fayansların kirden görünmedigini hemen anlarsınız- jardel illa ya dömi vole, ya röve$ata enteresan bir gol atardı. kaleciler genel olarak jardel'in attıgı gollerde yerinden kımıldayamaz, ancak topu kendi aglarından cıkartan defans oyuncusunun kafasına ekle$tirdigi bir tokatla kendisine gelebilirdi. bu arada porto kendi sahasında da hep önemli maclar yapardı.. vardı bi gariplik..

  i$te bu jardel'in galatasaray'a transfer haberi cıktıgı zamanlarda kimse inananamadı. ''yok olm gelmez'', ''jardel'i almak yürek ister oy yürek ister'' [bu bi $arkıydı sanırım bir arkada$ıma ''galatasaray jardel'i transfer etmi$ olm'' dedigimde bana melodik olarak bu $ekilde siktir lan demi$ti] türü $eyler söylendi.
  cem uzan'ın kulube transfer icin para verdigi söylendi, telsim jardel geliyo diye tarifeye eklemi$ cocugu diye söylentiler ayyuka cıktı. filhalika gene de kimse jardel'in gelmesine imkan vermemekteydi.

  i$te bu dönem de galatasaray'ın kar$ısına portekiz mafyası cıktı, galatasaray ona ragmen transferi sonlandırdı demeyi cok isterdim ama galatasaray'ın kar$ısına cıkan karen jardel adında kımıl zararlısı bir kadın olmu$tur.. bu kadının kafa kagıdında karen matzenbacher yazmaktaydı. jardel sahada süper mario birisiydi ama aynı zamanda kılıbıgın aga babası, hah $imdi bildim george mcfly tarzında bir adamdı.. amma velakin karen fettan bir kadındır ama galatasaray'da zekidir. hemen taffarel'in artık bizden olan karısını üzerine saldı galatasaray.. bayan taffarel karen'e devamlı telefon acıp taciz etti, istanbul'u anlattı, trt yayını kesildigi zaman yayına giren bolu/abant görüntülerini yolladı ve nasıl olduysa oldu kadını turkiye'ye gelmeye ikna etti..

  jardel galatasaray'a geldi, hemen ilk ligin ikinci haftasında erzurumspor'a be$ gol attı, stadyumda taraftarlar artık ''yeter artık jardel, yeter artık -$ak $ak-'' tezahuratı yaptı, ertesi gün gazeteler ''jar - deldi gecti'' ba$lıkları attı, kocası oldugu real madrid'e süper kupa finalinde iki tane salladı, kıcıyla kupa macında fenerbahce'ye bir gol attı, attı da attı..
  ama o da ele$tirildi. böyle futbolcumu olur'dan, kareem abdul jabbar lan bu diyene kadar cok geni$ yelpazede ele$tiriler aldı..

  galatasaray'da cok ele$tirilip leblebi gibi gol atarken karısı karen arıza cıkartmaya ba$ladı.. jardel'de kılıbık oldugundan biraz karısına sözünü geciremedi. karısı apr topar portekiz'e döndü. jardel'de bir gün porto'ya bir gun benfica'ya gidicem derken sporting lisbon'a gitti ve galatasaray'dan koptu..
  sporting'de gene goller attı ama karısı onu terk-i diyar etti. dibe cöktü jardel.. hastaneye yattı, tedavi gördü, en sonunda portekizden kactı gitti. italya, ingiltere, ispanya, fransa, türkiye.. her ülkenin havalimanına bir kere transfer görü$mesi icin indi ancak sıkıntılarından dolayı $utlandı.

  son olarak duyduk ki gene portekiz'de bu sene yeni birinci lige cıkmı$ beira-mar takımda golleri atıyormu$, süper mario'lugu kalmamı$ ama ..

  her ba$arılı erkegin arkasında bir kadın vardır sözünü duymak istemeyenlerdendir bugun.
323 entry daha