şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
 • adam bir kere alkollü o yüzden kafadan 1-0, yanında çocuk olan bir aileye (ne dediğini anlamasalar dahi) o şekilde konuşamazsın kaldı ki çocuğun ağlamaya başladığı yerde içim burkuldu.

  şimdi gelelim madalyonun diğer yüzüne. olayı bu noktaya getirecek ne oldu bilemem ama bu pislik herifleri gördükçe tüylerim diken diken oluyor. üniversite zamanında garsonluk yaparken yemek yedikleri masanın altından toplardım çatalı kaşığı böyle pis bir millet.

  antalya'da bir tatil beldesinde yeni yapılmış avm'ye kafile getirdiler daha bismillah ilk girdikleri mağaza olan h&m den 8 parça ürün çalarken yakalandı biri.

  markete girer bisküvi, çikolata, kuruyemiş çalar; aldığı ürünün fiyatına bakmaz 3 araba ürün doldurur kasaya gelip her şeyin fiyatına tek tek baktırıp istiyorum/istemiyorum diye ayırır o sırada 528392753 kişilik kuyruk oluşturup hem insanların sinirleriyle oynar hem de haklarını gaspederler.

  medeniyeti uzaktan dahi görmemişlerdir, öküz gibi bağıra bağıra konuşurlar ve dillerinin nasıl bir fonetiği varsa özellikle kadınları embesil gibi konuşuyor. (yazıyla taklit etmem mümkün değil kelimelerin sonlarını uzata uzata böyle... )

  keşke bu şekilde bir olay meydana gelmeseydi. keşke memleketime yine alman, ingiliz vatandaşı kalburüstü turist gelseydi. böyle çöl bedevilerini doldurdular her tarafa.
295 entry daha