şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • bir galatasaray'lı olarak sivas'ın şampiyon olmasını istesem de lig son haftalara şampiyonluk iddiasıyla girebileceklerini düşünmüyorum.

  anadolu takımları hem psikolojik olarak bu baskıyı kaldıramıyor hem de hakemler göt korkusuyla anadolu takımlarını doğruyor. bu hem sivas hem alanya için geçerli aslında. o nedenle bu akşam sivas'ın galip gelmesi halinde galatasaray'ın şampiyonluk umutları iyice körüklenecektir.

  zira fenerbahçe'nin şampiyonluk için ipi çok önceden koparması gerekiyor. son haftalardaki şampiyonluk mücadelesini ne yapıp edip boka batırıyorlar. kaldı ki çok iyi bir görüntü vermiyor oyun olarak

  beşiktaş sergen yalçın'a birlikte iyi bir performans yakalasa da, sergen henüz yeni bir teknik adam ve onun da bu mücadeleye geriden gelip ortak olabileceğini sanmıyorum.

  başakşehir zaten taraftar desteği olmadan sittin sene şampiyonluk göremez, direkt pas geçiyorum.

  geriye trabzon ve galatasaray kalıyor. trabzon bu sene bariz şekilde hükümet destekli. kaldı ki damat kendi ağzıyla itiraf etti perde arkasında nasıl desteklediklerini. ancak galatasaray son haftalara iddialı girdiği taktirde o şampiyonluğu bırakmıyor. geçen sezon pamuklara sardıkları başakşehir'in elinden aldık şampiyonluğu. bu sene aynısını trabzon'a yapacağız.

  ben23rsiz.
132 entry daha