şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
8 entry daha
 • kadının son ifadesi sonrası benim için bir orospuyu kurtarmaya çalışırken katil olmuş kişi kadir . bu olay sonrası artık kimse kimseyi korumayacaktır zaten ben kadın halimle bile sokakta bir kadına saldıran kişiye ses edince kadın ama o benim kocaaaammm diye bir tepki veriyor. 3 çocuğunu bu adam için bırakmış. senin gibi orospuları koruyan kadir de kabahat haklısın.

  çok şükür ki hayatımda dayak yemedim. bir adamdan kötü davranış görmedim, ona göre adamlar seçtim. bu kadın yaşadıklarını hak etmiş hatta fazlasını bile hak etmiş. hep merak ederdim o korkunç suçları işleyenlerle nasıl bu kadınlar birlikte olabiliyor diye. kadın, 19 suçtan ki bu ispatlanan sabıkalı adamı hala koruyor. vicdan? doğru sende yoktu dimi 3 çocuk bırakmıştın.

  kusura bakmayın sözlük, kadının son ifadesi midemi bulandırdı.her ailede olurmuş. adam sana bunca yıldır nikah bile kıymamış.

  arkadaşlarının tv röportajlarında dediğine göre o bıçak değil çakıymış çünkü evin önünde ki bu parkta epey serseriler oluyormuş ve geceleri çok sorun yaşayanlar olmuş . bu yüzden arada çocuk evden çıkarken yanına alıyormuş korkudan.

  edit. kocaam olayını soran çok olmuş daha fenası evimin çok yakınında 2 tane kız öğrenci yurdu var ve her gün bu tip olaylar gece eve dönerken görüyoruz fakat hepsine müdahale etmeye kalksak o kızlar bizi parçalar yada adamlar öldürür. bir kaç hafta önce bir kız arkadaşım kıza dönüp bir şey var mı diyor ama aynı anda dolu insan daha geliyor çünkü olay baya şiddetli kız anında; o benim sevgilim bir şey yok sizler gidin diyor. arkadaşım eve geldi sinir krizi geçiriyordu 70 yaşında amca bile yardıma geldi kız neredeyse bizi kovdu diye. siz kızlarınızı eğitmeden eğitime böyle magandalarla olsunlar diye yolluyorsunuz.

  zorunlu edit. bana bir katili koruyorsun, bizde pompalıyla gezelim o zaman, bıçak vs. diye mesaj atanlar peşin söyleyim atmayın! kadir hapishaneye bile kitap istemiş. 2020 senesinde kütüphaneye giden adamı herkese karşı tek bile olsam korurum. biriniz elini pomalıya atmaya çalışırken belki asla çıkamıcağı hapishaneye bile ilk talebi kitap olan insanı o pompalıyı düşünen tüm akıllara korurum. şimdi başka yere zırvalayın.
780 entry daha