şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: bazı soruları aşağıda cevaplamak zorunda kaldım. merak edenleri aşağıya alalım.
  _
  "yanlışlıkla" birinin kalbine saplanan bıçaktır. columbia company'nin fst-1111d kodu ile sattığı, sadece 23 cm boyutunda (kesici kısmı 11 cm) olan ve her halinden meyve soymak için üretildiği belli olan bıçaktır.

  şurada gri olanının videosu bulunmaktadır.

  siz de meyve soymak için yanınızda bu bıçaktan taşımak isterseniz 110 tl'ye şuradan satın alabilirsiniz. (edit: nasıl bir hit almışsa 7 tl indirim yapmışlar, hadi yine iyisiniz meyveciler.)

  yok siyah olmasın renkli renkli soyalım derseniz meyvenizi buradan renk seçeneklerine bakabilirsiniz.

  büdüt: mesaja ve başlık altında gelen bazı soruları cevaplama gereği doğdu.

  1) neden bu kadar şiddetli şekilde karşı tarafı savunuyorsun?
  cevap: karşı tarafı savunmuyorum. şiddetli bir şekilde bir katilin sokağa salınmaması gerektiğini savunuyorum.
  bir kişinin 19 sabıkası olması onu öldürme hakkı vermez, hadi öldürdün elini kolunu sallayıp çıkmanı sağlamaz. görüşlerimi şurada yazmıştım: (bkz: #101755361)

  2) sizin hiç mi lise çağlarında bıçağınız olmadı? hiç mi kelebek sallamadınız?
  cevap: yok valla sallamadık. o zaman kurtlar vadisi izleyip mafyacılık oynayan kitleden nefret ettiğimiz gibi bugün de çukur vs. izleyip kendini bir bok sanan sizin gibi müptezel kitlelerden nefret ediyoruz.

  3) bıçağın bu bıçak olduğuna dair kaynak var mı?
  cevap: evet var, kaynak

  4) ölen 19 sabıkalı müptezel bir orangutan ve onla birlikte olan 3 çocuğunu ortada bırakan kaltak yalancı biri... bla bla bla
  cevap: bu sana kimseyi öldürme hakkı vermez.

  5) utanmasan dikiş tutmaz taşıyor diyeceksin!
  cevap: zaten bu bıçak tam da o kategoride bir bıçaktır. bırakın yanlışlıkla birine saplamayı yanınızda taşımak dahi hapis cezası demektir. bıçağı tehdit unsuru olarak kullandığınız an cezanız katlanır.

  6) erkek çakı taşır... bla bla
  cevap: taşıdığın bıçağa güvenip erkeğim diye geziyorsan gezme bence. senden olsa olsa soğan erkeği olur.

  7) keşke okumayı becerebilseniz. halen ölen adam hakkında "ama o suçluydu vs." diye mesaj alıyorum. kadir pek tabii bıçak taşıyabilir hatta bazuka da taşıyabilir. sonuçlarına katlandıktan sonra isterse beline antitank roketi bile bağlayıp gezebilir. sonuçlarına katlanmak koşulu ile... adalete baskı yapılıp bir katilin kahraman ilan edilmesine karşıyım. ölene "ama 19 sabıka kaydı var" deyip katilin salınmasını istemek de siz romantiklere yakışır.

  8) şu entry'i yazan suser'a teşekkür ederim. yazılanı okuyan, okuduğunu anlayan insanların olduğunu görmek sevindirici. (bkz: #101970880)

  (bkz: kadir şeker)
  (bkz: kadir şeker'in bir katil olması)
  (bkz: şiddete uğrayan kadını kurtarırken katil olan genç)
127 entry daha