şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
75 entry daha
  • dünyanın en gaddar ve katil milletleri ermeni ve sırplardır. sırpların avrupa'nın göbeğinde yaptığı soykırımın bir benzerini bu orospu çocukları da çok yakın zamanda gerçekleştirdi. videoda yaşlı ermeni "türkler hayvandır" diyor. bunların ataları doğu anadoludaki çetelerle türk ve kürt çocukların kanını içiyorlardı. sonra kürt alayları (adı hamidiye alayları idi fakat 1.dünya savaşından önce 1910 gibi ittihat ve terakki hamidiye ismini değiştirmişti, ismi hatırlayamadım) bu hayvanları türk ve kürt köylerinden uzaklaştırdı.

    videodaki ermeniler hocalı katliamını umursamıyorlar bile. adam sayıya göre katliam hesabı yapıyor. "hocalı da kaç kişi öldü ki, ermeni soykırımı gibi mi? savai esnasında olan bir şey" gibi aptalca fikirlere sahipler. gerçek ırkçılık budur. sayıya göre katliam yarıştıran şerefsizler yığını. azerbaycan ile savaşmak istediklerinde yaşlı başlı ermeniler gönüllü olarak orduya yazıldı, tek dertleri ölmeden önce bir türk öldürebilmekti. videolar da "türk öldürmeye gidiyoruz, intikamımızı alacağız" gibi salakça işlere giriştiler o zamanlar. azerbaycan bunların anasını sikti de pustular biraz.

    bir de bonus kafalı ırkçı piçin ruhi çenetin türk olduğunu öğrenince nasıl sinirlendiğini, içindeki nefret ve kinle "türkiye terörist devlet" diyerek kışkırtmaya çalıştığı çok belli oluyor. hocalıyı da azeriler planlamış. bu şey değil mi ya? pkk'nın "çocukları tc öldürdü, köyleri tc basıp suçu pkk'ya attı." savunması. dağdaki pkk köpekleriyle ermenilerin bağı kafa olarak sağlanmıştır. aynı kafa.
242 entry daha