şükela:  tümü | bugün
94 entry daha
  • edit: 10 tane iş adamının verdiği karar ile adaletin sağlandığını ve beşiktaş'ın haksız olduğunu söylüyorlar. daha kötüsü buna inanmamızı bekliyorlar. siz kurduğunuz düzene tapın bizim derdimiz başka.

    türk işi kural yorumlama yapmayın. top kime geliyormuş, top kimseye gelmiyor çünkü top sahipsizken çalıyor düdük. hakem top daha yere inmeden dönmüş götünü pozisyona.

    bu mantık ile altı pas içine girmeden penaltı çalınmasın ne olacak canım 1-2 metreden densin. ya da 1 metre dışarı çıkan topa taç verilmesin? veya direğe çarpan topa gol verelim 1-2 santimin lafı olmaz.

    adamlar istiyorlar ki beşiktaş kulübünün hakkı yensin taraftar ses çıkarmasın. yok kardeşim öyle bi dünya. bu adam topa 5 metre uzakta ''bak top kime geliyor'' diyor. öyleyse hakem oyunu durdurmadan önce yetişecekti topa göztepeli böyle bi dünya var mı ya.

    gören de namağlup gidiyoruz 1 maç kaybettik onun için ağlıyoruz sanacak. 7 maç kaybetmiş beşiktaş bütün beşiktaşlılar bu maçı bekledi maç tekrarlatmak için milyonlarca taraftar gizli tarikat kurdur göztepeye karşı. kural ne ise o uygulansın demek, hakkını aramak suç oldu bu ülkede.
324 entry daha