şükela:  tümü | bugün
962 entry daha
 • ben tesadüflere inanmam, bende emeği olan ve duygusal olarak iz bırakan kadınların hemen hepsi aslan burcuydu. hepsiyle de yarım kaldı hikayemiz.
  bu kadınlar içten pazarlıklı değiller, sevmiyorlarsa seviyormuş gibi yapmazlar. nettirler, iki yüzlü davranmazlar.-bir insanda en sevdiğim şey budur-dobralıkları da başlarına bela oluyor zaten, hemcinsleri tarafından pek sevilmiyorlar, bazıları daha çok erkeklerle takılıyor hatta.
  güçlüdürler, zayıflıklarını pek belli etmezler, kolay kolay dertlerini anlatmazlar.
  gururlarına çok düşkünler, gittiğinizde kal demiyorlar, kaldığınızda da git demiyorlar. tükürdüklerini yalamıyorlar.
  cömertler; madden de manen de, sevdikleri için her fedakarlığı yapıyorlar. kolay ısınmıyorlar. sevildiğimden emin olduğum için bende iz bıraktılar hep, bir aslan burcu kadını tarafından sevildiyseniz bunun ne derece güzel bir şey olduğunu bilirsiniz zaten. sevgilerine sadıklar, unutmuyorlar, yarı yolda bırakmıyorlar.
  eğlenceliler, esprililer. güzel vakit geçiriyorsunuz.
  eksileri de asla kabahat kabul etmeyip nedamet getirmemeleri. tartışıp da haklı çıkamadım henüz bu hanımlarla. bir de aniden parlayıp çabuk sönmeleri, öfkelerine hakim olamamaları.
  gurur, övülmek meselelerine pek takılmayın, herkesin hoşuna giden şeyler bunlar. tevazuyu yem olarak kullanmamayı evla görenlerdenim.
  hasılı, burayı okuduğunu bildiğim iki tanesi başta olmak üzere, tüm aslan burcu kadınlarına selamlar, sevgiler. var olsunlar.
  not: yükseleni aslan olan balık burcu erkeğispor.
37 entry daha