şükela:  tümü | bugün
94 entry daha
 • doğru olduğunu düşünüyorum

  sevmediğiniz gönderi paylaşanları takip etmeyin demişsiniz ben günde en fazla on dakika instagrama giriyorum. yapmacık paylaşımlar gönderen,sahte hayatlar yaşayan takip ettiğim hesaplar var.bu kişiler ne yazık ki iş arkadaşlarım,üniversite-lise arkadaşlarım.takip isteği attıklarında kabul etmemek şık bir hareket olmuyor.normal hayatta aslında o kadar vizyonsuz kişiler değiller hatta pek çoğu günlük hayatta sevdiğim kişiler.

  ama anasayfama girip bir bakıyorum aradaki 7 farklı bul bulmacaları gibi günlük hayattaki hallerinden eser yok hepsi fotoşoplu hepsi güzel/yakışıklı.ayın sonunu getiremeyen sağdan soldan borç isteyen insanların hepsi zengin hepsi lüks yaşıyor.arkasından dedikodu yaptığı kişilerle hepsinin kalpli fotoğrafları var.hiç kitap okumayanlar adeta bir kültür mantarı ailesiyle kırk yılda bir görüşenler en iyi evlat.hayvanları sevmeyen kişiler yılın hayvanseveri...

  normal hayatımda sevebildiğim iki lafın belini kırdığım insanların çoğu instagramda sahte
  ikiyüzlü
  bu yüzden gerçekten instagram gerizekalılık dünyasıdır.

  kullanma o zaman diyeceksiniz haklı da olarak,inanın kaç yıldır zaten kullanmıyordum.ama bazen yemek tarifleri için,komik karikatür ve resimler için insanın bakası geliyor.günde on dakikamı anasayfa çöplüğümde güzel bir şeyler var mi diye seçmekle geçiriyorum bu bile benim için fazla geliyor artık.
94 entry daha