şükela:  tümü | bugün
 • son edit: konu başka yerlere çekiliyor diye parti ismi kaldırılmıştır burda amaç yapılan zamma dikkat çekmek.
  ilginizi çeker mi bilmiyorum ama mersin büyükşehir belediyesidir. diğer şehirlerde 150 tl ile 415 tl arasında olan yeni su abonelik ücretini evin rayiç değerinin %2 sine çıkarılması rezaletidir.
  örnek vermek gerekirse 2019 da 350 tl civarında olan abonelik ücretinin 300.000 tl'lik bir evde 6.000 tl olmasıdır.mersin belediye başkanı vahap seçer ve il meclis üyesinin ortak kararı olduğu söyleniyor. bu nasıl bir zamdır bu nasıl bir insafsızlıktır anlamak güç.
  iktidarın zamları yetmezmiş gibi muhalefet de böyle yaparsa vay vatandaşın haline
  edit: kaynak isteyenler olmuş meskinin twitterında gönderilerin altında bir sürü isyan eden var ancak siliniyor. son baktığımda ödeme dekontlarını atanlar vardı silinmiş. bana gönderebilirseniz buraya ekleriz
  şikayet varda bir sürü isyan eden var ama sesini duyuramamış
  şikayet var linki
  edit 3 : bir arkadaşımız hem özelden hemde konuda alttaki bir mesaja meski ücret tarifesi ni atmış sağ olsun ancak attığı belgede oda bende yeni aboneliğe alınacak ücreti bulamadı.
  ayrıca ne akpliyim ne chpli bu partilerlede alakalı bir konu değil ancak bu başlığı daha yumuşak açtığımızda tek favla kapadı günü.
  bu kadar büyük bir artışı hangi kurum hangi parti yaparsa yapsın yanlıştır diyoruz.
  çalıştığım için ödeyenlerin dekontlarını zaman ayırıp bulamadım akşam bulursam eklerim konuya.
  son olarak dağa taşa yapılan evler değil bunlar şehir içindeki evlere abonelik talepleri bunlar öyle boru döşemek filan durumu da yok.
  twitterdan başka bir örnek
41 entry daha