şükela:  tümü | bugün
171 entry daha
  • insan şaşırıyor ama şu ana dek yalnızca bir tane olmak üzere tanıdığım insandır. herif manyak gibi kültürlü, atatürk'ün hayatını ortalama bir atatürkçüden çok daha iyi biliyor ve din konusunda özgürlükçü ama akp'ye oy veriyor. gerçekten ilginç. karşıma böyle insan çıksın seve seve beni göt edebilir hakkıdır. ama "tayyibin götünün kılıyık" kişilikleri mümkünse bir köşeye çekilip ölümü beklesinler. sizin oksijenimizi çalmaya hakkınız yok, hatta köşede beklemeyin vazgeçtim bileklerinizi kesin dünya için çok daha faydalı olursunuz. en azından çöp olarak canlı olduğunuzdan daha faydalısınız amk en azından bedeniniz geri dönüştürülecek.

    edit: eğitimden kasıt okul okumak değildi. bazı akp'liler iyi okullarda okuyup kendini eğitimli diye tanımlamış da ondan yazma gereği duydum. yok çok fazlayız da bilmem ne bilmem ne. ben kendi kendini eğitmekten bahsediyorum, eğitim sisteminden bağımsız birçok alanda. bu şekilde akp'li olan insan sayısı da ciddiye alınmayacak kadar.
    ayrıca eklemeden edemeyeceğim başlık aktroll turnusolu olmuş. engelleme fırsatı yakalamak çok güzel :)

    edit 2: aktroll engellerken bir entry'e rastladım, niye ak parti demiyor muşuz akp diyor muşuz. çünkü ak parti diye bir parti "yok". adalet ve kalkınma partisi var. kısaltması da akp. ak parti diyenler neyin kafasıyla söylüyorlar ben onu merak ediyorum asıl.
199 entry daha