şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • salı çıkan auto show'un aksine bir gün önce, yani pazartesi çıkması dolayısı ile ara sıra çok sıkılırsam aldığım ve ertesi gün auto show aldığımda beni hayretler içinde bırakan bir dergidir bu.

    artık nasıl bir istihbarat sistemleri verdır bilmiyorum, belki de bir derginin içeriğini çıkmadan öğrenmek çok zor değildir onu da bilmiyorum ama içerik olarak auto show'un bire bir aynısını bünyesinde bulundurmaktadır kendileri. ya da başka bir deyişle taklitçiliğin dibine vurmaktadırlar. auto show'dan bir gün önce piyasaya çıkarak da akıllarınca auto show okurlarını çalıp pazarlama taktiği yapıyorlar.
    örneğin bu hafta iki dergi tarafından test edilen mercedes cls plakasına kadar aynı. tamam olabilir mercedes'in test aracı olarak ayırdığı araç odur ama niye her hafta hep aynı taklitçi zihniyet? hadi onu geçtim içindeki ascari a10 ya da nfs carbon haberleri gibi detay haberler bile aynı. yine peugeot ve citroen haberleri, fiat bravo haberleri de aynı.. ee bu ne şimdi dergicilik mi? hayır yani auto show ile aynı haberleri vererek ve fiyatı 1ytl aşağı çekerek müşteri mi çekeceksiniz? peki siz ilave olarak ne yapıyorsunuz ne katıyorsunuz? gerçekten ilginçsiniz.
    hani arada sırada sizi alacaktım ama bir gün sonra okuyacağım haberlerin-testlerin daha kalitesizleri için para vermek artık pek cazip gelmemeye başladı...
17 entry daha