şükela:  tümü | bugün
20 entry daha
 • hiçbir taksici taksi kullandığı için öldürülmezken, yani "taksici kavramına kılım ben, seni o yüzden öldürüyorum" gibi bir mantıkla değil para için, gasp için vb öldürülürken; eşcinsellerin sadece eşcinsel olduğu için öldürüldüğünü anlayamayan insanların ülkesinde eşcinsel olmaktır.

  sokakta aşık olduğu kişinin elini tutup yürümek istese en iyi ihtimalle küfür yiyecek olmaktır. (evinizde yürüyün el ele) apartman yönetim toplantılarında, kıl olduğu diğer komşuları tehdit etmek için "bakın eşcinsellere kiralarım bu evi" şeklinde tehditler savrulduğuna bizzat şahit olduğum bu coğrafyada "benim özgürlüğüm, senin, çocuğumun önünde olmanı engellemektir. seni gizleyip saklama özgürlüğüne sahip görüyorum kendimi. şimdi sen kendine ne özgürlük istiyorsun söyle" gibi garip cümleleri duymaktır.

  eğer görüntüsü de olağanın dışındaysa işe bile alınmamak, mecburen fahişelik yapmaktır.

  -türkiyede kadın olmak, erkek olmamaktır. türkiyede eşcinsel olmak erkek olmamaktır. her iki halde de daha aşağı, daha alt bir sınıftanmış gibi algılanırsınız çoğunluk tarafından- şeklindeki düz mantığa ulaşmakta zorlanan insanlar arasında yaşamaktır.

  eşcinselliğin artık tıbben bir hastalık olmadığı ortadayken, insanlar başka ülkelerde eşcinsel evlilikler yapar, ingilterede eşcinseller lord olabilirken (zira farketmişler ki saygın bir insan olmak, başarılı olmak kiminle seviştiğinizden daha ötedir) türkiye'de "tedavi olsunlar" önerileriyle karşılaşmaktır.

  askere gitmesi sakıncalı olan bir insan olarak görülmek ve fakat askere gitmeyeceğim dediğinde kıçını başını açmak, ev yapınımı pornolarını elin adamlarına izletmek zorunda olmaktır.

  ha ne mi istiyorlar? bu kadar şey anlatıldıktan sonra ne istenildiğini kendi kendine anlayabilen insanlarla muhatap olmak istiyorlardır eminim evvela. ama o hepimizin arzusu.
  onun dışında ise sık sık dayak yememek olabilir, evinize saklanın benim görmediğim yerde yapın "ibneliğinizi", çocuklarımı sizden koruyorum falan gibi akıllara zara önerilerle kendilerine gelinmesinden hoşlandıklarını da zannetmiyorum. bir takım yasal haklar da var uzun uzun sayabileceğim ama ibne bunlar yasa bulsalar anca götlerine sokarlar zaten di mi?
266 entry daha

hesabın var mı? giriş yap