şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • bu cihazdan alma amacı spor esnasında kalorisini, temposunu, kalp ritmini takip etmek olan arkadaşım sana sesleniyorum. günlük durumunu takip etmek isteyenler, gps kullanacağım, outdoor kullanacağım diyenler gözardı etsin beni.

  en taşaklı versiyonunu (titanium pro sapphire) modelini aldım bu arkadaşın hem şık görünsün hem sporumda ne bok yediğimi kaydedeyim diye.
  sağolsun çoğu yerde artık 7 günde iade seçeneği var. test edebiliyorsun.
  bakınız... elimde suuntonun en low seviyesinden bir saat + chest strapi mevcut toplasan 1000 lira eder etmez, ikisini bir takıp denediğinizde ne kadar son teknoloji olsada ağırlık idmanında garmin baba sıçıyor. kardiyoda ikisi de benzer rakamlar veriyor, tutarlı.
  anında iade...

  eğer illa garmin/suunto kalitesi olsun, nabzımı adam gibi ölçsün istiyorsanız chest strap kullanacaksınız başka çaresi yok. nedendir bilmiyorum henüz bu bilekten nabız ölçüm dalgaları kardiyo haricinde ağırlık kaldırma antremanlarında yakalayamıyor nabzınızı. o kadar para veriyorsun aldığın sonuç bu amk düşünsene...

  alternatif çözüm önereyim size: herhangi bir ant+ uyumlu saat ve ant+ chest strap. hadi geçmiş olsun.
  ben ömürlük birşey kurcalarken mesela garmin instinct + strap yaptım... muazzam çalışıyor. casio gshock serisine benzer saçma sapan bir saat ama her daim savunmuşumdur, bir ürün ne kadar çirkinse o kadar dayanıklı ve performanslı oluyor çoğu malzemede.

  şekilci olmayan insanlar eqlesin.