şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
  • dizinin ilk sahnesinde meredith 'le derek 'arasında gerçekleşen one night stand olayının yasemin ergene ve kutsi arasında yaşanıp yaşanmayacağı , christina 'nın cürretkar kişiliği , izzie 'nin bir anda uyanan seks canavarı , karev 'in hastaneye bulaştırdığı bel soğukluğu gibi cinsellik dolu sahnelerin nasıl türk halkına açıklanacağı merakla beklenen dizi.. bunlar daha ana karakterler .. bir de her bölüm gelip giden bölümlük konuk oyuncuların hikayeleri var ki ordaki cinsellik hikayeleri ve teknik ameliyatları türkiye'de yapabilecek yönetmen varsa neden bizim haberimiz yok..

    tamam adaptasyon dediğin şey projenin / eserin , ülkenin yapısına uygun hikayenin aslına da sadık kalınmaya çalışılarak uyarlanması ama daha ilk bölümdeki meredith , dr mcdreamy arasındaki tek gecelik ilişki umarım türk aile yapısına uydurulmak adına sezon finalinde dudaklara kondurulan ufak bir öpücükle yapılmaya çalışılmaz..

    bir şeye de dokunmayın be, grey's anatomy de bize kalsaydı herşeyi pisletmek mi lazımdı??

    bir süre sonra editi . ben demiştim demek istemiyorum amaaaaaa ben demiştim.. ilk sezon sonunda o ece erken' in embriyo haliyle , türkücü eleman bir sezon dayanırsa dizi - ki dayanıcak bence izlenme ihtimali var - böle pek de görmek istemeyeceğimiz bir öpücükle geçiştircekler dizinin orjinalliğini.. yaf ben ne diyorum , türkiye diyorum , dizi diyorum , orjinallik diyorum.. hay allah..
814 entry daha