şükela:  tümü | bugün
242 entry daha
  • gerçekten güzel, alımlı ve çekici olup da bu tarz dövmeyi yaptıran kadın oranı 10 milyonda bir falandır. bundan sonra yazacaklarım o hatunları bağlamaz, geri kalanı için genellemedir.

    kalçadaki kocaman tramp stamp, tüm kolu kaplayan dövme, bacaktaki üst baldır dövmesi vs genelde doğal güzelliği olmayıp hafiften gideri olan hatunların çekiciliklerini arttırmak için başvurdukları yöntemler. abartılı saç kesimleri, bol bol piercing, bir tür "alternatif kadın algısı" vs bunlar hep restorandaki tırt yemekleri tabakları süsleyerek pazarlayan aşçı numaraları.

    bu hatunların çoğu da çirkin değildir ama genel geçer standartta güzel de değildir. salt güzellikle çekemediği dikkati çekmek için bu tarz abartı süsleri bir tür "fetiş objesi" kullanmayı tercih ederler zira bunların onlara kaybettireceği bir şey de yoktur. normalde ilgi çekmeyecek kocaman yağlı bir popo + kalça ikilisi bile üzerindeki kocaman dövme ile bir tür çekicilik kazanır. 1.60 boyundaki bodur ve normalin çok üstünde kilolu hatunun selülitli bacakları da bu kocaman dövmeyle yeterince sarhoş veya açken farklı bir anlama bürünebilir.

    ben bugüne kadar +1.70 boyunda, vücut hatları orantılı, yüzünde bir anlam olan, kilo fazlası olmayan, belli bir zeka seviyesinin üzerinde vs bir hatunda bu tarz abartılı dövmeyi sadece dövme kataloglarındaki profesyonel modellerde gördüm.

    gerçek hayatta bu profilde bir hatun varsa da hayat sevgililerine bağışlasın. türkiye'de bu profilin eğer hala sevgilisi yoksa da ya karakteri aşırı bozuktur ya da potansiyel şeyma subaşı falandır...
116 entry daha