şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: muslera'nın instagram açıklaması:

  "herkese merhaba... dünya olarak zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde. sosyal medya da gördüğüm kadarıyla yaptığım bir ropörtajda kullandığım sözlerim tamamen yanlış anlaşılmış. dinine çok bağlı bir insan olarak dinle ilgili olumsuz bir yorum yapmam söz konusu olamaz. dünya olarak korku ve şüphe dolu bir dönemden geçiyoruz. 9 yıldır türkiye’de yaşıyorum ve hayatımı bu güzel ülkede kazanıyorum ve burayı hep 2. ülkem gibi görüyorum. cumhurbaşkanı sn. erdoğan’ın, hükümetin, sağlık bakanının ve bütün sağlık personelinin özverili çalışmasını her geçen gün ekranlardan ve sosyal medyadan takip ediyoruz. sağlık konusu spordan, futboldan ve her şeyden daha önemli ve değerlidir. bütün kalbim ve dualarım sizlerle... sabırlı olalım ve evde kalalım... sizleri çok seviyorum #evdekal"

  https://www.instagram.com/…epm/?igshid=eh57wpb8o0jf

  fernando muslera ülkesindeki bi radyo kanalına röportaj vermiş.
  hürriyet falan bunu çevirip girmiş ama bilin bakalım en kritik kısmı neden kesmiş? çünkü muslera' erdoğan'a çakıyor.

  haberin orijinali, hem de espn'den. kaynak sağlam yani: https://www.espn.com.mx/…coronavirus-en-galatasaray

  "turquía tiene una población muy grande y ahora estos días van de 300 a 300 los contagios. el presidente puso la religión por delante de la enfermedad pensando que se podía salir con rezos y la cosa se ha complicado"

  meali: türkiye'de günde 300 vaka açıklanıyor. ülke başkanı dini hastalığın önüne koydu. dualarla işin içinden çıkabileceğini düşünerek işleri karmaşık hale getirdi."
328 entry daha