şükela:  tümü | bugün
16 entry daha
 • bennu yıldırımlar'a bir kez daha hayranlık duymamı sağlayan ders niteliğinde konuşmadır.

  bakınız böyle bir şöhreti, yeteneği, kariyeri, böyle bir varoluşu taşımak zaten bu ülkedeki sanatçıların ve sanatçı diye geçinenlerin önemli bir kısmına nasip olmuyor.

  asaletiyle her daim hayranlığımızı kazanan hanımefendi, şu konuşmayı en ufak bir şahsi alınganlığa girmeyip iş ve performans konsantrasyonu ile dinleyebilen gerçek bir profesyonel.

  entry'lere bakıyorum; hala sıçarım senin filmine deyip gitmeyi profesyonelce gören tipler var. bu kadın o yüzden bennu yıldırım'lar, sen de bu yüzden vasatsın.

  obradovic'in nba patentli oyuncuları var kadrosunda ve hepsine bas bas bağırıyor, hocam çocuklar bozulmuyor mu deyince de ''hepsi, hiçbiriyle şahsi bir meselem olmadığını ve olmayacağını, tamamen performans ve kazanma odaklı konuştuğumu biliyorlar'' diyor.

  bunu bennu yıldırımlar da biliyor ve o yüzden bu filmde o var. erkek ve basketbolcu olsaydı eminim obradovic'in, messina'nın, popovich'in takımında olurdu.

  debe editi: vay be, teşekkürler sözlük. madem böyle bir şey oldu; bir hayra da vesile olsun. şu başlıktaki güzel insana yardım edebilirseniz, en azından up'larsanız sevinirim. dünya böyle insanlar yüz suyu hürmetine dönüyor. (bkz: hayvansever dostumuza yardım ediyoruz)
166 entry daha