178150 entry daha
 • malumunuz üzere bu covid-19 belasından mütevellit bir süredir kahvehaneler kapatılmış durumda. bizim sokakta da var celal abinin, kararın verildiği gün kapattı dükkanı, bir süredir haber yoktu.

  dün iki kişinin kahvenin önüne gelip bakındığını görmüştüm, bunlar mal mı lan bilmiyorlar mı kapandığını diye düşünüp kıllanmamıştım.
  bugün baktım yine 2 kişi kapalı kapının önünde bekliyor etrafa bakınıyorlar. bir süre sonra kapı içerden açıldı bunlarda girdiler içeri. iki kişi daha götüm götüm yaklaşıp girdi içeri. vay amk olaya bak.

  30 yaşında ben 2 haftadır evdeyim saç baş karıştı ota döndüm, asıl risk grubu bu adamlar böylesine bir ortamda yasak olmasına rağmen kahveye geliyorlar.

  aradım 155’i. memur hanıma anlattım durumu, doğru yeri aradınız biz ekiplere bilgi vereceğiz deyip kapattı telefonu. 15 dk sonra 3 tane ekip otosu bitti kahvenin önüne, baştan açmadılar tabi kapı duvar. sonra birer birer çıktı içerden ibneler. polisin çıkanlara bir işlem yaptığını görmedim, içerde ne oldu bilemiyorum. ama polisin kapıya geldiğinde içerdeki telaşı cidden çok merak ediyorum :)

  üzgünüm celal abi, ceza yedin mi bilmiyorum ancak bu hepimizin sorumluluğu. açarsan yine şikayet ederim.
1340 entry daha