şükela:  tümü | bugün
135 entry daha
 • nedir, ne değildir diye girip baktım ama pek bir şey ayıkamadım.anladığım kadarıyla özetlersem şu an beta aşamasında olup, reddit ve ekşi sözlük mantığını biraz karıştırmışlar.haa bi de girişte numara istiyor onedio'ya da güvenip numaranızı yazmayın sakın, sonra inim inim inlersiniz.

  yazdığınız herhangi bir karşıt görüşlü girdide direkt aradan çıkıp, alın kardeşim numarası bilgisi muhatabın bu'dur diyeceklerdir.

  neyse devam ediyorum...

  yoruma yorum atıldığından alevli kavgalara sebep olacaktır, zevkle izleriz başlıkları yazıyorum buraya.zaman içinde komple oradan buradan çakılmış meme'ler ile dolacaktır, onun dışında şu anlık geneli anket tarzı başlıklar diyebilirim.

  zaten açtığımda direkt ekşi sözlük başlığı dikkatimi çekti girip baktım.yaldır yaldır odunu veriyorlar buraya... ileride getir götürünü yapacak diyen mi ararsın yoksa ben ekşi'de yazıyordum da silik yedim diyeni mi, hepsi var.en çok da çaylak olup nefret kusanı çok.

  he tutar mı, tutar.bilemeyiz.binbir tane sikik anket yapıp adam topluyorlar etraflarına buna mı bulamayacaklar.böylece komple yorum olayını sanırım buraya taşıyacaklar ardından reklamlarla da para basmayı düşünüyorlar.

  tanım: üye olurken telefon numarası isteyen yeni bir sosyal zamazingo sitesidir.
12 entry daha