şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
991 entry daha
  • durumum normal bir öğrenciden çok daha iyi fakat dil ve çizim kursuna gitmek istiyorum. okuduğum bölüm dolayısıyla bu iki şey benim için çok önemli. haliyle kazıda çalıştığım ve görevlerim olduğu için ailemin eline bakıyorum. kyk'dan herhangi bir burs veya kredi almıyorum. korona olayları dolayısıyla aylık olarak elime gelen parayı yemekten kesip aç kalmaya rağmen para biriktirme sürecim askıya alınmış oldu. solda görünce bir dileneyim dedim belki hayırsever birisi görür. her türlü yardıma açığım.

    tabi bu yardımlar karşılığında sağlayacağım minnet her şeyden önce verebileceğim en değerli şey. yardıma muhtaç birisine edeceğiniz yardımın verdiği gönül rahatlığı sizi bir tüy kadar hafifletecek. bu arada apolitik olduğumu söylemiş miydim? herhangi bir siyasi görüşüm olmadığı için ''acaba düşmanı mı besliyorum?'' düşünceleri kafanızı meşgul etmeyecek. bunun yanında sevgim ve aynı zamanda saygımı da kazanmış olacaksınız. bunu bizzat kendi kokumu* sürdüğüm bir teşekkür mektubuyla size ileteceğim. tabi bununla bitmedi. eğer kişisel hayatınızda boşluk hissediyorsanız her zaman konuşabileceğiniz bir can yoldaşınız burada duruyor. kültürel birikimi olan, vizyonunu daha lise çağlarında belirlemiş kendinden emin ve samimi genç bir delikanlının hayat görüşlerinden faydalanma fırsatı veriyorum size. üstelik herhangi bir kısıtlamam da yok. saatlerce sizinle muhabbet edebilirim. sevgilinizden mi ayrıldınız? artık karınızla eskisi gibi anlaşamıyor musunuz? yeni bir erkek veya kadın beğenip nasıl açılacağınızı bilmiyor musunuz? hiçbiri sizin için sıkıntı olmasın çünkü abico burada. abico dostlarını hiçbir zaman yalnız bırakmaz. derdinizi dinleyebilir hatta gücüm yeterse derman dahi olabilirim.

    bir akşam vakti iş çıkışı canınız sıkılmış olabilir. baktınız sizinle bira içecek arkadaşınız kalmamış. tek bir telefonla eğer aynı şehirdeysek* keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. bu arada bayan hayırseverler için de özel olarak dedikodu hizmetim de bulunmaktadır. ayrıca kendinizi özel hissetmeniz için bizzat boyadığım zarflarla size aşk mektupları yazabilirim.

    bu ve bunun gibi hizmetlerden şimdi faydalanmak için hemen yeşillendirin*.
11 entry daha