şükela:  tümü | bugün
6255 entry daha
  • yıllardır ticari müşterisi olduğum, dünya üzerindeki en lanet, yamyam bankadır. firma batırır. bu bankayla çalışacağınıza gidin efendi bir tefeciyle çalışın. şu dönemde bile kredileri erteledik diye reklam yapıp faiz bindiriyorlar. umarım tez zamanda silinip gidersiniz.

    edit: ''madem bu kadar şikayetçisiniz neden kullanıyorsun?'' diyenler olmuş. çünkü hiçbir bankanın kredi vermediği zamanlarda bile bu banka anında kredi verip, sizi aciz ve çaresiz durumda kaba tabirle kucağına oturtur. sonra işleriniz yoluna girse bile o krediyi kanınızı emmeden kapatmazlar. özellikle ticari kredilerde, erken kapama faizlerini hiçe sayıp, kar zarar hesabı yaparlar. ( bu arada bu fırsatçılığa geçtiğimiz günlerde merkez bankası bir tebliğ yayınlayarak müdahale etti. bankalarca ticari müşterilerden alınabilecek ücretlere ilişkin basın duyurusu ticari kredi kullanan müşteriler muhakkak başvuruda bulunsunlar. bunlar bu tebliğ de takarlar mı? sanmam!

    diğer yandan, bu bankadan memnuniyetini bildiren yazarlar olmuş. eminim ki bu yazarlar kişisel işlemlerini bu bankadan yürütmekte olup, kredi işlemleri 3,5 bin gibi rakamları geçmemektedir. sizler bu bankanın kanını emeceği potansiyele sahip değilsiniz. sizler bu bankanın sevimli bonusları olmanın ötesine zaten geçemezsiniz. ben bu bankadan memnun bir tane ticari müşteri görmedim. ama unutmayın ki bu ülkenin ticari gelişimi kobilerin gelişimiyle mümkündür, ve dolayısıyla bu gelişimin önüne geçen bu bankaların sizlere de zararı dokunmaktadır.
205 entry daha