şükela:  tümü | bugün
  • s'nek tv nini sunucularından. zamazingo'da burak aydoğan'ın yeni partneri. programını izlemedim ama bildiğim kadarıyla gayet güzel ve doğal bir kızdır. kendisini şu şekilde tanıtmış:

    1985 yılında bodrum semalarında dünyaya gelmiş. an itibariyle mimar sinan üniversitesi sosyoloji bölümü 4. sınıfa devam etmekte. fakat mezun olma konusunda derin endişeleri var.

    evde üzerine yıkılmak üzere olan dvd arşivi, "türkü hanım film hastasıdır." söylentilerini doğrulamakta. efendim, özellikle latin danslarına özel bir hevesi, bu hevesinin ne işe yarayacağı konusunda ise kaygıları var. s'nek'e geldiğinde program sunmaya uygun hale bürünmesi için baştan yaratıldı; ama malzeme aynı, yapacak bir şey yok… teknolojiden pek anlamayan bir insan olarak zamazingo programını sunuyor. inşallah bir gün bu program sayesinde bir şeyler öğrenecek. burak her ne kadar türkü'nün kafasına sürekli balta saplamaya çalışsa da o sevgi dolu bir insan olduğundan dünyaya hala gülen bir ifadeyle bakabiliyor.

    http://www.snek.com.tr/?sunucuturkuturan

    edit: sanırım şu aralar oyuncu kariyeri epey yol almış, başarılı olmuş kişi. hala tek bir rolünü izleyemedim gerçi ama hala lise dönemindeki gibi sade bir güzelliğe sahip, o değişmemiş.
129 entry daha