şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1768 entry daha
  • “bugün sana boşanmayı bir türk erkeğinin gözünden anlatacağım” diye başlayan bi entry görünce neler okuyacağımı az çok tahmin ettim tabii ki :)

    evlilik ve boşanma sürecini sadece arkadaşının ağzıyla dinliyoruz ve tabii ki karısı şımarık, el üstünde büyütülmüş bir premses iken kocası küçüklüğünden beri çileler çekmiş, huzurlu bir aile, yuva hasreti çeken bir erkek oluyor. bu hikaye hiç şaşmaz :)

    erkek sabah akşam çalışıp karısını mutlu etmek için uğraşırken karısı başka erkeklerle kırıştırıp bir de nafaka falan ister. bu hikaye de hiç şaşmaz :)

    boşanan erkekler, acınız içimi parçalıyor. sizin gibi aklı dışarıda olmayan, gözü karısından başkasını görmeyen sadık, işinde gücünde, sadece ailesi için yaşayan fedakar erkekleri bu şımarık kadınlar hiç haketmiyor.

    edit: bak eklemeyi unuttum :) dilimizde tüy bitti eşlerinizi başkalarına anlatmayın üzülürsünüz diye. yukarıdaki hikayede bi boşanma hikayesini okuduk. peki kimden ? evli adamın en yakın arkadaşı erkekten :) yani yazarımız en yakın arkadaşının karısını anlattı bize hahaha resmen rezalet. kocasını da kocasının dedikoducu arkadaşını da pişman etmeyen o kadına yazıklar olsun.
90 entry daha