şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
870 entry daha
 • aslında kadınlarla konuşmasını iyi bildiğimi düşünüyorum ancak çirkin ve fakirim. boy da yok anasını satayım. her yerden darbe yemiş durumdayım. bu sebeple askıntı olamıyorum.

  bir kaç kere yazdığım yorumlar neticesinde kadınlardan mesaj aldım. konuşmaya başladık. iki tanesinde ilerleme de kaydettik. sonra ne oldu, en çok korktuğum ana geldik. “muhabbetini çok sevdim. telegram veya whatsappın var mı?”
  “yok” diyemezsin sene olmuş o zaman 2019. “muhabbet buradan güzeldi ne gerek vardı şimdi bunlara” da diyemezsin.
  “kadın halimle ben istiyorum, salak mısın?” derler. verdim tabii telegramı. kadınların ikisi de afet gibi bir şey çıktı şansıma. orta halli bir şey olsalardı bari, “senin de burnun yamuk ve şişmansın gerizekalı” diyebilirdim. o da yok. tamamen 5-0 yeniksin. ben ise esmer, 1.69 boyunda, kara kuru, 2200 maaş ile marangoz yanında çalışan bir adamım. nasıl fotoğrafımı koyayım? nasıl kendime güveneyim? konuşmam iyi de, görüntü noktasında kendime güvenim yok ki... fotoğrafımı koyduktan 15-20dk geçmeden yazışmalar seyrekleşti. kadınlar da tarihin tozlu sayfalarında kendilerine yer buldu. en acısı da “ne oldu, bir durum mu var? neden sustun?” diye sormuyorum bile. çünkü nedeni belli aq!

  bu zamana kadar reelde bir iki kez kadınlara yaklaşmak istedim. tecavüzcü, sapık muamelesi gördüm. çünkü çirkin ve fakirim. hadi zengin olsam çirkinlik kapanırdı. “ay salak şey, çirkin ama sempatik. üstelik parası da var” denilirdi. ama maalesef. sonuç olarak ekşideki kadınlara bırak askıntı olmayı, muhabbete bile girmiyorum artık.

  edit1: özelden telegram isteyen hanımlar. bence gerek yok. gerçekten süreç belli. umutlanmak istemem.

  edit2: bir hanım kardeşimiz taşak geçmek suretiyle sanırım, şefkat seksi adı altında birleşim istiyor. güldürdün beni kaşar seni.
212 entry daha