şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
1634 entry daha
 • ultra volume custom slider: telefonuzun ses panelini özelleştirebileceğiniz basit ve işlevsel bir uygulama. sesleri kontrol etmek için ayarlar menüsüne gitmekten kurtarıyor.

  image analysis toolset: web görüntülerini, metinleri, exif bilgilerini analiz etmek için bulunmaz hint kumaşı olan bir uygulama.

  pulse sms: google mesajlar uygulamasından sıkıldıysanız, özelleştirilebilir, daha hızlı, daha stabil mesajlaşma uygulaması ve reklam yok. spam ve kara liste özelliği çalışıyor.

  text converter encoder decoder: özellikle yazılımcı arkadaşların daha çok seveceği, şifrelenmiş metinler yazmaya imkan tanıyan uygulama.

  oscilloscope pro: adından da anlaşılacağı gibi küçük boyutlu bir osikoloskop uygulaması. mikrofonunuz ile desenler oluşturuyorsunuz. eğlenceli basit bir uygulama, marketteki indirimi yarın bitiyor.

  killapps: telefonuzun arka planında çalışan uygulamaları bir dokunuşla kapatmanızı sağlayan uygulama. pil gücünden tasarruf sağlayıp, rami temizliyor telefonunuzun performansınızı artırıyor.

  anchor: spotify'in podcast içerik üreticileri için geliştirdiği uygulama. yüksek kalitede kayıt yapmanıza olanak sağlıyor. içeriğinize eklemek için birbirinden güzel geçiş ses efektleri mevcut. bunun yanında podcast içeriğinize spotify'dan şarkı da ekleyebiliyorsunuz.

  clyma weather: alternatif hava durumu uygulaması. widgetları oldukça kullanışlı ve çoklu kaynak kullandığı için verileri daha tutarlı.

  daily note: minimal tasarıma sahip alternatif not tutma uygulaması. evernote'da bulunan parmak izi kilit özelliği bu uygulamada da mevcut.

  vflat: kitaplarınızı e-kütüphaneye dönüştüren işlevsel bir uygulama.

  funny quotes: 9gag tarzı oluşumları sevenler için, bünyesinde bolca memes görseller bulunduran, alternatif mizah uygulaması. hem güldürüyor, hem ingilizcenizi geliştirmenize yardımcı oluyor.

  letterboxd:film severler için, imdb'ye alternatif olan uygulama.

  anime müziği: sevdiğiniz animelerin ost'larını bulup listenizi oluşturabilmenize imkan tanıyor. uygulama içerisinde vocaloid ve nightcore şarkılarda mevcut.

  song downloader for smule: smule uygulamasında kaydettiğiniz şarkılarınızı m4a formatında telefonunuza indirebiliyorsunuz.

  aimp remote control: aimp uygulamasını telefonunuzdan kontrol etmeye yarıyor. bilgisayarınızda bulunan şarkıları telefonunuza indirebiliyorsunuz. ancak pc uygulamanızda remote control plugin yüklü olması gerek.

  black art wallpaper: otomatik duvar kağıdı değişikliği özelliği ve bünyesinde birbirinden güzel amoled görseller mevcut.

  gifme camera pro: gif yapmaktan keyif alanların kullanması gereken uygulamanın pro versiyonu. şimdilik ücretsiz durumda.

  hypocam: sade bir arayüze sahip, siyah beyaz fotoğrafçılığın vazgeçilmezi.

  fimo: analog fotoğrafçılık uygulaması.

  logo maker: hazır şablonlar ile logo yaratabiliyorsunuz. istersiniz ücretli içeriklerde satın alabilirsiniz.

  nichi: instagram hikayeleri için kolaj çalışmasına imkan veren, minimal arayüzüne sahip fotoğraf editleme uygulaması.

  movepic: fotoğraflarınızı belirli bir döngü içerisinde hareketlendirip, animasyonlu canlı fotoğrafa dönüştürüyor.

  nord vpn: torrent sitelerine aşina olanların vazgeçemediği en hızlı vpn uygulaması. şiddetle tavsiye edilir.

  copy text on screen: ekran görüntüsü aldığınız yazılı görselleri texte çeviren uygulama oldukça kullanışlı.

  grammarly keyboard: ingilizce dilbilgisi, yazım ve noktalama hatalarını düzelten klavye uygulaması.

  *bonus: ios icon pack ios simge paketi
74 entry daha