182795 entry daha
 • - sinema ile ilgilenen çoğu kişinin dudak bükeceği klişe ve vasat korku filmlerini izlemeye bayılıyorum. final destination, purge ya da cube çakması her türlü film gibi.

  - uzun bir süredir toksik ilişkim yok, hasret kaldım resmen. şöyle bir kaşık suda boğmalı ilişki arıyor bazen bu bünye.

  - okunan kitapların ya da izlenen filmlerin listelendiği sitelerde liste yapan insanları eleştiriyorum ama bir yandan da özeniyorum. bir ara mubi'de izlediğim filmlere puan vereyim hem de liste oluşur diye düşündüm. az önce bir baktım üç tane filme oy vermişim sadece. üç. allah bereket versin. spotify'da bile aynı listeyi döndürüp döndürüp dinliyorum.

  - geçen gün superonline müşteri temsilcisiyle görüşüyordum. bir baktım bir yandan benim internet problemimi halletmeye çalışıyoruz bir yandan da bildiğin küçük küçük gülmeli flört ediyoruz. sözlükte meşhur bir entry var, italya'da herkesin flört etmesi diye. işte ben tam olarak bunu istiyorum.

  - burada hiç görmediğim ama çok sevdiğim badilerim var. aslına bakılırsa tanımadığım bu insanların iyiliğini o kadar içten istiyorum ki ben bile şaşırıyorum.

  - diğer bir guilty pleasure'ım da ağır yaşamlar. gerçi bende guilty pleasure çok.

  - zarif şiddete bayılıyorum. tarantino tarzı şiddet gibi...

  - tam yerinde küfreden bir arkadaşım var. ve çok fazla küfrediyor. bir kadın ancak bu kadar güzel küfreder. bir de içinde iyice coşuyor, şenlikli bir ortam oluyor. sadece o ortam oluşsun, eğleneyim diye dert dinleme bahanesiyle buluşmalar ayarlıyorum.

  - nerede duyduğumu bilmiyorum ama birisi "kendimi geliştirmediğim ne kadar boş iş varsa, onları yaparken inanılmaz eğleniyorum" demişti. işte ben de tam olarak böyleyim. bu boş işler eğlendirmeyi bırak, üstüne bir de alışkanlık yapıyor.

  - sevişirken izlenmek gibi bir fantezim var.

  - bir insanı gördüğümde o kişiyle ilgili hemen iki tane yorumda bulunuyorum. modern dünyada kıyafetlerin kiri örttüğü bir gerçek olmakla birlikte, o kişinin temiz mi pis mi olduğunu anlıyorum. ikincisi de libidosu hakkında hemen bir yorum yapıyorum. eğer pis ya da libidosunun düşük olduğunu anladıysam, elimde olmadan bir tiksinti duyuyorum. bu o kadar fazla doğrulandı ki, bu hislerime sonuna kadar güvenirim.

  - bir şeyler izlerken bir toplu iğneyi iki dudağımın arasında tutmayı seviyorum, sonra arada ağzımın içinde dolandırıyorum falan, umarım bir gün yutmam.

  - lise döneminde başarılı bir ders hayatım yoktu. gerçi hayatımın hiçbir döneminde başarılı bir hayatım olmadı da neyse, orası uzun bir entry’nin konusu artık. yani ne lise ne de üniversite döneminde ders ve dolayısıyla da geleceği düşünen biri olmadım. ortalama bir öğrenciye kıyasla daha gezmeli, daha flörtlü bir öğrenci hayatım oldu. ama ona rağmen eğlence anlamında lise ve üniversite yıllarımı boşa geçirdiğimi düşünüyorum. işte tam da bu yüzden, karikatürize karakterler barındırdıklarını bilmeme rağmen, gençlik dizilerini ya da filmlerini seyredemiyorum. "iyiydi ya" diyerek kendimi avutmaya çalıştığım dönemin, aslında gençliğimi yaşayamadığım bir dönem olduğu gerçeğini yüzüme vuruyor. ve ben gerçeklerden kaçan bir insan olarak bununla sürekli olarak yüzleşmek istemiyorum.

  - yukarıdaki konunun istisnası girls dizidir.

  - hızlandırılmış ev toparlama, temizlik videolarına bayılıyorum. hipnotize olmuş gibi izliyorum.

  - işle ilgili çok fazla whatsapp grubum var. normalde hiçbirinde değildim, fakat bu korona dolayısıyla hepsine girmek zorunda kaldım. ve gün içinde hepsi o kadar aktif ki, ilk 4-5 grup kendi içinde sürekli yer değiştiriyor. bu grup dışındakilerin en tepede kalması maksimum 10 dakika sürüyor. ben de birine mesaj, fotoğraf, video, müzik vs yollarken yanlışlıkla bu gruplardan birine gidecek diye tedirgin oluyorum. elli defa kontrol ederken, bazen karşımdakiyle olan muhabbetten kopuyorum. bir gün rezil olup patronun hiçbir şey söyleyemediği, benim de hiç bir açıklama yapamadığım türde işten ayrılmalı bir sansasyon yaratacağım gibi hissediyorum.
1416 entry daha